Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları

Gönderen Konu: Dombıra  (Okunma sayısı 3149 defa)

Çevrimdışı Chronos

• Hero Member
  • Homini Homini Lupus
Dombıra
« : 13 Temmuz 2016, 11:10:42 »
Reset'in son günü gecesi Trinsic bozkırlarından akın akın hücum ettiler güneye. Khal Wuornos önderliğindeki süvariler bembeyaz ve parıldayan ayı kıpkırmızıya boyadılar o gece. Kimilerince Karanlık Rüya, kimilerince Kızıl Gece olarak bahsedilir adından. 2000 süvari Jhelom hatlarını boyuna yardı geçti. Ne çiftçisi kaldı, ne köylüsü, ne askeri, ne tüccarı... Kızıl Gecenin karanlık Lordu Khal Wuornos ise o vahşetin ardından ismini hafızalara kazıdı.

Khal'ımızın en değer verdiği şey atlarıdır. 1 at 5 insan canına bedeldir onun için. Lord Wuornos'un topraklarında binbir tür at yetişir. Bunlar yaşayan gezegenin en güçlü atlarıdır. O zamana kadar barış dolu bir hayat yaşayan ve dost düşman ayırt etmeksizin bütün komşularıyla iyi geçinen Khal işte reset kararı alındığında tanrılara olan kızgınlığını gizleyemedi. Kayıtlarda en sadık yaverleri Fahrenheit ve Arclarinde'nin onu daha önce hiç bu kadar kızgın görmedikleri yazar. Atlarına yaşlanma laneti bahşedilmesinin ardından bir de bütün mal varlığına el konulacağını öğrenmesi bardağı taşıran son damla olmuştu adeta. Yaverlerine derhal
kimsenin daha göremediği atlarının konuşlandırılmasını ve Trinsic'in en karanlık, en iyi savaşçılarının hazırlatılmasını emretti. Onun hiçbir zaman tam olarak tame edilemeyen atlarının üzerindeki vahşileri, ulusal marşları dombıra eşliğinde nalların altında bırakacaktı taşı toprağı... İşte bu kareler onun atlarının konuşlandırmaya çalışıldığı, ancak dizginlenemeyen atlarının görüntüleridir. Huysuz atları sinirli ve sanki olacaklarının farkındaymış gibiydi. Nefeslerinden karanlığa bıraktıkları buhar bulutçukları aldıkları sorumluluğun hırs ve gururunu da beraberinde kaldırıyordu gökyüzüne. Şimdi ise Karanlık Lord Khal Wuornos'un teyit etmesi gereken son bir mevzu vardı. Atları kendisine biat edecek miydi? Dombıra müziğini derinden verdirdi ve çılgınlarca kalesinin etrafında turlamaya başladı. Onun azmiyle şevke gelen atları, Khal'ının ardından dörtnala, bastığı her kareyi eşelercesine çar çamur demeden ezberliyor, başları öne eğik karanlığı yırtıp geçiyordu. Bu zamana kadar "tanrı verdi, gene tanrı alır" mottosundan vazgeçmeyen Karanlık Lord, yemininden vazgeçti ve "tanrı verdi, BEN ALIRIM" diyerek dombıra eşliğinde bütün Sosaria'nın içinden mızrak gibi geçti.

« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2016, 11:36:28 Gönderen: Hammurabi »

Çevrimdışı cesur

• Hero Member
  • Devaux Kolcuoğlu / Keserim
Ynt: Dombıra
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2016, 11:28:36 »
Oglum iyi güzelde acti zamanı silver isterdim ventten çıkardı kaç tane silveri vardı khal wurnuzun ah ulan.

Çevrimdışı Rasero

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2016, 11:39:09 »
@cesur Ventte ne zaman benden binek istense bağlantı kopuyordu kardeşim ben de anlamadım. Google'a yazdım bir kaç kişi daha aynı sorunu yaşamış ama çözüm bulamamışlar.

Çevrimdışı Rayleigh Cursed

• Sr. Member
  • Juracule Mihawk'
« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2016, 12:26:23 »
Utanmıyorsunuz değil mi? Canınızdan kıymetli miydi şu Silver Steed'ler Kii Rin'ler. O kadar istedik. Tabiri caizse dilendik ulan :D

EYVALLAH SİZEDE EYVALLAH.......

Çevrimdışı Chronos

• Hero Member
  • Homini Homini Lupus
« Yanıtla #4 : 13 Temmuz 2016, 13:16:35 »
@Rayleigh

Senin canından kıymetliydi fadsfasdfadsfadfa

Çevrimdışı Rayleigh Cursed

• Sr. Member
  • Juracule Mihawk'