Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları


Gönderen Konu: Guild Wars Sistemi (Deaktif)  (Okunma sayısı 2293 defa)

Çevrimdışı Nebula

  • High Council
  • *****
  • İleti: 178
Guild Wars Sistemi (Deaktif)
« : 06 Ocak 2016, 10:29:04 »
Sistem İşleyişi;

Loncalar için Order/Chaos yönleri de-aktif edilmiştir. Yeni düzende bütün loncalar "Player Killer (PK)" olarak oyunda yer alacaktır ve loncalarını "Savaş Loncası" olarak tanımlatmaları gerekmektedir. Bu işlemi lonca sahipleri oyun içerisinde page atarak ya da forum üzerinden Python ya da Xavier'a PM atarak gerçekleştirebilirler. Loncanızı Savaş Loncası olarak tanımlatabilmeniz için herhangi bir loncanın alt loncası olmamanız gerekmektedir. Gerekli incelemeler yetkililer tarafından yapılıp loncanızın uygun olması durumunda Savaş Loncası tagını alır ve yeni sistemin yararlarından faydalanabilir.

Sistemin Yararları Nelerdir ?

Savaş loncaları artık oyun içerisinde öldürdüğü diğer savaş loncası mensubu oyunculardan puan kazanırlar. Bu puan şahsi değil, lonca puanıdır. 2 tip puan bulunmaktadır. İlki loncanın sistemin başlangıcından bu yana elde ettiği toplam puandır. İkincisi ise ödüller için harcayabileceği puandır. Lonca ödüllerini lonca sahibi guildstone menüsünü açarak "Guild Bank" sekmesinden görebilirler.

Dünya üzerinde sadece Savaş Loncası üyelerinin girebileceği bölgeler olacaktır. Şu an da sadece Buccaneer's Dende bu uygulama vardır. Zamanla bu uygulamanın olacağı şehirler arttırılacaktır.


(Ayrıca, bkz: http://forum.nebula.web.tr/index.php?topic=27223.0)

Nasıl Puan Kazanırım ?

- Puan kazanmak için savaş loncası mensubu karakteriniz "Player Killer (PK)" olmak zorundadır.
- Başka bir savaş loncası mensubu öldürdüğünüzde loncanıza 1 puan kazandırırsınız.
- Düşman savaş loncası mensubu eğer ki mavi ise öldürdüğünüzde loncanıza yine 1 puan kazandırırsınız. Mavi karakterler loncalarına puan kazandıramazlar.
- Düşmanınız öldükten sonra 10 dakika boyunca puan veremez hale gelir.


Ödüller Nelerdir ?

1- Blood Ostard [100 Puan] = Sadece Head Hunter üyeleri binebilir.
2- Blood Steed [120 Puan] = Sadece Head Hunter üyeleri binebilir.
3- 3 Adet +12 Random Magical Silah [250 Puan] = Birer adet Swordsmanship, Fencing ve Mace Fighting silahlarından random olarak verir.
4- 1 Adet +15 Random Magical Silah [250 puan] Swordsmanship, Fencing ve Mace Fighting silahlarından birini random olarak verir.
5- Kii Rin [300 Puan]
6- Warhorse [500 Puan] = Alındığı takdirde 30 gün içerisinde binilmesi gerekmektedir. Aksi halde silinir. Binek çıkarıldıktan sonra herhangi bir şekilde tekrar deed haline getirilemez. Binek ortalama olarak Nightmare gücündedir. Bineğe binebilmek için pk ve savaş loncası mensubu olmanız gerekmektedir.
 
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2017, 12:00:52 Gönderen: Laura »

 

Bu sayfa 0.374 saniyede 21 sorgu ile oluşturulmuştur