Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları


Gönderen Konu: Pin Kodu Sistemi  (Okunma sayısı 2959 defa)

Çevrimdışı Nebula

  • High Council
  • *****
  • İleti: 177
Pin Kodu Sistemi
« : 17 Aralık 2015, 15:13:20 »


Pin kodu, şifrenizin diğer kişiler tarafından ele geçirilmesi durumunda hesabınızın geri alınana kadar zarar görmesini önlemek için uygulanan bir güvenlik tedbiridir. Pin kodu olmadan oyun içinde bankanızı açamaz, yardım çağrısında bulunamaz, karakterinizi silemez ve konuşamazsınız.
 
Pin kodu alabilmek için oyuna ilk girdiğinizde size sorulan güvenlik sorularını cevaplamanız yeterli olacaktır. (Lütfen güvenlik sorunuzu ve cevabınızı unutmayacak şekilde ayarlayın. Gerekirse bir yere kaydedin.)
 
Pin kodları 4 (Dört) haneden oluşup içinde harf bulunduramaz. Oyuna ilk girdiğinizde bir kereye mahsus pin kodunuzu girdikten sonra, oyundan çıkana kadar bir daha pin kodu girmenize gerek kalmayacaktır. Pin numarasını 5 kereden fazla yanlış girmenizde hesabınız kitlenecektir, python.nebula  skype adresi ile iletişime geçerek pin kilidinizi kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda www.nebula.web.tr/acc adresinden de pin kodunuzu resetleyebilirsiniz.
 
Pin kodunuzu kaybetmeniz veya değiştirmek istemeniz durumunda anasayfamız (www.nebula.web.tr/acc) üzerinden giriş yaptıktan sonra "Pin Değiştir" sekmesi aracılığı ile Anahtar bilginizi girerek yeni bir pin kodunun sistemimizde kayıtlı olan cep telefonunuza  gönderilmesini sağlayabilirsiniz. (Yeni pininiz sistem tarafından rastgele olarak atanıp size pin kodunuzu içeren kısa mesaj ( sms ) gönderilir.) İnternet sayfası üzerinden bir pin numarası istediğiniz takdirde atanacak yeni pin kodunuzun oyun içerisinde aktif olması için belli bir süre beklemeniz gerekmektedir.
 
Hesap güvenliğiniz için pin kodunuzu kimseye vermeyiniz ve göstermeyiniz. Unutmayınız ki hesap güvenliğinizden tamamen siz sorumlusunuz.


 
« Son Düzenleme: 06 Kasım 2017, 17:33:04 Gönderen: Python »

 

Bu sayfa 0.125 saniyede 20 sorgu ile oluşturulmuştur