Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları

Gönderen Konu: Kılık Değiştirme Sistemi  (Okunma sayısı 954 defa)

Çevrimdışı Nebula

  • High Council
  • *****
  • İleti: 177
Kılık Değiştirme Sistemi
« : 17 Aralık 2015, 16:04:03 »
Kılık Değiştirme

 Bir hırsız için kimliğini gizleyebilmek belki en zor ama en önemli maharettir. Küçük, birbirini tanıyan insanlarla dolu bir dünyada bir hırsızın kimliğinin deşifre olması o hırsız için tam bir kabus olabilir.
 
Ağına düşereceği kişiye her seferinde farklı bir kimlikle yaklaşıp oyalarken bir yandan da çantasını didikleyen bir hırsız kadar ustası var mıdır ? Kimi zaman bir savaşçı, kimi zaman bir tüccar, kimi zamansa bir tüccar kılığına girmiş bir hırsızı kim tanıyabilir ki ?
 
Peki hırsızlar nasıl böyle kimlik değiştirebiliyorlar ?
 
Hırsızların kılık değiştirme numaralarını yapabilmeleri için ihtiyaçları olan tek şey bir kılık değiştirme kitidir. (Disguise Kit)
 
Kılık değiştirme kiti (Disguise Kit) aracılığı ile isimlerini, ünvanlarını ve saç & sakal şekillerini bir süreliğine değiştirebilen hırsızlar için gerisi tamamen kendi marifetlerine kalmıştır. İster girdikleri kılığa uygun şekilde kıyafetler giyip kuşanırlar ve hedeflerine yaklaşırlar, isterlerse ünvanlarına uygun silah ve zırhlar kuşanıp savaş meydanlarına çıkıp düşmanlarıyla boğuşan savaşçılara sinsice yaklaşıp farkedilmeden hünerlerini sergilerler.


Sistem Gereksinimleri:
 
Alet: Disguise Kit
 
Tezgahtar: Provisioner
 
Asgari Yetenek: 90,1 Stealing

Ücret: 5.750 gp
« Son Düzenleme: 07 Nisan 2016, 21:44:07 Gönderen: Andril »

 

Bu sayfa 0.149 saniyede 20 sorgu ile oluşturulmuştur