Nebula UO Shard Forumları

Duyurular & Kurallar => Duyurular => Konuyu başlatan: Xavier - 26 Aralık 2016, 22:15:27

Başlık: Hesap İşlemleri
Gönderen: Xavier - 26 Aralık 2016, 22:15:27
Merhaba,

Hesap işlemleri sistemimizde değişiklik yapılmıştır. Bu değişiklik ile beraber bundan sonra sistemde kayıtlı cep telefonu numaranızın doğru olması büyük önem taşımaktadır.

Yeni Kayıt
- Web sitesinden Hesap İşlemleri sayfasına girip Kayıt Ol butonuna tıkladıktan sonra ekrandaki ilgili bölümleri dolduruyoruz ve Kayıt Ol diyoruz.
- Mail adresinize hesap bilgileriniz ve hesap doğrulama linki gelecektir. İlgili linke tıklayarak ilk aktivasyonu tamamlayarak 2. aşamaya geçiyorsunuz.
- Açılan sayfada Cep Telefonunuza gelen "Aktivasyon Kodu"nu yazarak işlemi tamamlıyoruz.

Şifremi Unuttum
- Web sitesinden Hesap İşlemleri sayfasına girip Şifremi Unuttum bölümünden hesap adınızı ve mail adresinizi yazarak Cep Telefonunuza yeni bir şifre talep edebilirsiniz.

Pin Değişimi
- Web sitesinden Hesap İşlemleri sayfasından şifremiz ile giriş yapıp Pin Değiştir bölümündeki gerekli bilgileri doldurarak Cep Telefonunuza yeni bir pin talep edebilirsiniz.

Önemli: Kayıt tarihi 20.12.2016'dan önce olan hesaplarınızdaki cep telefonu numaranızı 1 kerelik değiştirmenize izin verilmiştir. Hesap İşlemleri'nden cep telefonu numaranızı en geç 15.01.2017 tarihine kadar değiştirmeniz gerekmektedir.

Yaptığınız tüm işlemler yaklaşık 5dk içerisinde oyun sunucusuna yansımaktadır.