Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları

Gönderen Konu: 1vs1 PvP Turnuvası - 23 Mart 2018 Cuma 22:30 (100TL/120NP Ekstra Ödüllü)  (Okunma sayısı 1130 defa)

Çevrimdışı Phyl

• Sr. Member
Millet cayır cayır oyundan düşüyor 850 tane adam war/peace yapıyor yapmayın diyolar. Ya bu adamlar wp yapıyor da halini hatrını sormak için yapmıyor belli ki bi sorun var işte. Bitanesinin stonesini açsalar diğerleri zaten duracak.

@HayLaZ Bize de oldu kardeşim. Söylemek için wp yaptık bide fırça yedik. İşin komik tarafı ne biliyormusun? 2 arkadaşımız birbiriyle karşılaşırken ikiside aynı anda oyundan düştü ve biri poiden öldü, adamın düştüğünü anlamadılar tebrikler lootlamayacakmısın falan diyorlar. Şaka gibi ya.

Çevrimiçi HayLaz

• Sr. Member
  • Fuchs
Sadece nebula da oldu ama gene de elendik, 200 k ve itemleri boşa verdik. Haftalarca bekle, toparlan falan filan gün sonu pvp yapacakken sıkıntı çıksın ve öl. Neyse Hayırlı geceler dilerim.

Çevrimdışı cudi

• Full Member
  • -Cudi Discordian-
öyle yapacağına ver 200 k katıl cudi şansa mansa 1 adam kesersin belki loot gelir

Pvp turnuvalarına hiç bir şekilde girmedim, Benim charımla giren  1 - 2 kere belki arkadaşlarım olmuştur. Ben ŞANSA dayalı hiç bir pvp turnuvasına da katılmayı düşünmüyorum...

örneğin; 5 paradarbe vuran adamla 1 paradarbe vuran adam gibi. bunu atsız çevirme ihtimalin yok, atlı iken çevirme ihtimalin var.

Bu benim kendi düşüncem... Açık arazi atlı pvp'ler her zaman sevdiğim türdür. mage vs mage pvp leri yeteneğe bağlıdır, diğer her türlü pvp'ler tamamiyle şansa bağlıdır, kim daha çok bonus krit vurursa kazanır. o yüzden ordaki insanları izlerken eğleniyorum, bak adamların neti kopar , WARRİOR adamın çantasında reg olur diye kill çekilir, kimse yanlış anlamasında Nebula Etkinliklerinde %99.9 hep bir sorun var... o yüzden hiç bir etkinlikte olmakta istemiyorum...

girer ölür , öldürürüm keyfimi alır çıkarım...

Mesela 1 arkadaşımız etkinlikten eleniyor, kill çekiliyor jaila atıyorlar, HAKLILARDIR'da ama aynı isimde tüm karakterlerini eğer bir şey yapmadıysa diğer karakterleriyle jaila bence atamazsınız. ozaman İP ban atıcaksınız oynamasını istemiyosanız, oynamıycak...

Kuralları yeniden düzenlediyseniz, kurallar bölümüne de yazında bizde okuyalım.

Çevrimdışı Çakıroğlu

• Full Member
126 armorum var adam 4 bandajımı yırttı
adamda en fazla 50 armor varken ben 1 kere bile bandaj yırtamadım defalarca vurmama rağmen
o yüzden nejatın dediklerine katılıyorum.

Çevrimdışı fedonx

• Newbie
  • *
50 kişi arasından üst üste defalarca pvp kazanmış oyuncuların şans olma ihtimali milyonda bir olsa gerek. Paradarbe şanstır ki o şansı yaratmakta senin elinde 2 den 3 yapınca pd verme olasığı daha fazla iyi ayarlarsan, silahı şarj alıp 3 kareden vurmak beceri, silahın delayını ayarlayıp poi atmak beceri, bandajı nerede basabileceğin beceri, adamın bandajına poi yedirmek beceri şans yok beceriksizlik var bence, saygılar.

Çevrimdışı Juodas

• Nebula Staff
Turnuvaya katılan herkese teşekkür ederiz.

Turnuva'da;

1. Berna Keklikler
2. Iwnl Rose Won
3. Cyrone Redneck

olmuştur, tebrik ederiz.

Çevrimdışı Angrod

• Full Member
Cyrone adam MAGERY 3 olmuş demek ki sorun bizdeymiş arkadaşı gönülden tebrik ederim MAGE VS kesemez demiştim  :(

Tebrikler CYRONE pvp 1ci bana göre sensin  8)

Çevrimiçi HayLaz

• Sr. Member
  • Fuchs
Ben ilk turdan gider diye düşünmüştüm Cyrone için, alan dar ve MF warrior çoğunlukla katıldığı bir pvp olduğu için. Cyroneyi tebrik ederim.

Çevrimdışı Sergeant1

• Apprentice
sanirim cyrone kardeşimizin şansina hiç warior gelmemiş karşisina yoksa imkan vermiyorum

Çevrimdışı Simson

• Apprentice
  • Kesilmeye GElir ama Asılmaya gelmez bu Başım...
Şu eşleşmeleride biraz dikkate alırsanız artık adamlar oyundan cıkıo kafasına göre oyuna giriyo devam ettiriyosunuz ama cantasında reg olan adamı affetmeden killeyip gönderiyorsunuz adamına göre muamele yapmaktan vazgecin artık eşleşmeleride ADALETLİ bir şekilde yaparsanız daha sağlıklı bir nebula ve turnuvaları olur

Çevrimdışı Fnatic

• Apprentice
Apartman olarak kullandığımız net ile pwp ye girdim resmen ölmek için. Hani belki lag felan girmez akşam iyiyken pwp alanına çekildikten sonra lag bir geldi birdaha gitmedi gece boyunca. Demek ki herkeste lag oluşduysa bide üstüne benim kötü net flam felan atabildiğime dua etmeliyim.Pwp başlarken site kapalıydı arkadaşların yaşadıgı sorun ondan kaynaklı olabilir.Kazananı tebrik ederim. Fakat pwp başlamadn önce uygulanan prosedürlerde sıkıntılar var. Arkadş rakibine class sorarken duvar atmış gm. Bu gibi küçük görülen sorunlar zaman ile playerların hevesini kırmakla birlikte adilde olmuyor. Umarım birdahaki turnuvalarda daha stabil ve daha adil pwpler oynanır.

Çevrimiçi Cronik

• Full Member
Katılım başladığında 10-15 saniye bekleyip aynı anda girseniz çok yüksek ihtimalle birbirinize denk gelmeyecektiniz.;)

Çevrimdışı Josephh

• Full Member
  • The Expendables
TEBRİKLER MISTIK.İLK DEFA İLK 3 DE BİR MAGE GÖRDÜK SAYENDE YADA PİSLİK JADY.

Bu sayfa 0.218 saniyede 17 sorgu ile oluşturulmuştur