Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları

Gönderen Konu: 1 taş 22 kuş  (Okunma sayısı 845 defa)

Çevrimdışı TimeHasCome

• Full Member
  • more much POWER
1 taş 22 kuş
« : 01 Ocak 2018, 22:41:44 »

Çevrimdışı Freedom Biohazard

• Hero Member
  • Siz Hepiniz, BİZ TEK.
Ynt: 1 taş 22 kuş
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2018, 01:43:40 »
 :D

Çevrimdışı NeVerminD

• Full Member
« Yanıtla #2 : 02 Ocak 2018, 03:33:56 »
Oldum olası tek yaratık üzerine odaklı ceset başına üşüşülen etkinlikleri sevemedim. herkesin amacı bi yerde loot yapmak ancak son dkkada npcnin etkinliği baltalamaya çalışan sağa sola saldıran tiplerin yanına teleport olup orada ölmesi ve npcyle önemli ölçüde savaşıp belkide hakedenlerin cesede dahi ulaşamayışlarının bahtsızlığı beni gıcık etmiştir .

Çevrimdışı Infinity

• Sr. Member
  • @thekarmoko
    • Asil
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2018, 10:20:38 »
Etkinlik ve questlerin benım gozumdeki anlamı

Serveri canlandırmak
Haraketlilik kazandırmak

Bazıları Yaratık kesmek icin gelir bazılarıda yaratıgı korumak icin gelir.
Sen item istersin ben adamlara saldırmak isterim
Kurallar geliyor yaratık atınca alan buyusu yasak tabikide yasak olsun. Alan buyusu atmak yaratık oldugunde.
Ama su var gecen gun yaratıkla en az 30 ekran mesafem vardı yaratıga dalmadım bile :D yaratıgın icine beni ceken staf kimse tebrik ederim orda olmedim. Pesimde adamlar kosarken bi anda kal ort olmus oldum :)
Ondan sonra serverda 3 aydır filan belki daha fazla suredir oynuyoz. Aclıktan basi doner aclıktan olmek uzeredir demeden kosarken aclıktan olur dedi oldu :D mal gibi kaldım.

Arada yell geciyo birbirinize saldırmayın yaratıga dalın die ben pk yim bana dalıyorlar :D mavileri kontrol edebilceksen bende yaratıga dalayım benim mavi karakterim yok. Sevmiyorumda mavileri. ( CANIN AZSA BUYU CIKARLAR ONUNE GECERLER DEGİSİK MAVİLER HAİN MAVİLER ) Herkeze iyi oyunlar...

Ziplatir

Bu sayfa 0.14 saniyede 16 sorgu ile oluşturulmuştur