Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları

Gönderen Konu: 1vs1 PvP Turnuvası - 29 Aralık Cuma 22:30 ( Ekstra 100 TL Ödüllü )  (Okunma sayısı 1510 defa)

Çevrimdışı twiynquiev

• Apprentice
Bir daha ki turnuvada herkes kendi potunu kendi getirsin sınır olmasın sadece poi sürülmesin silaha yeter. Çünkü 3 pot sınırlamasında üstündeki itemları karşısındaki kişiden düşük olanın pek şansı olmuyor, yani yetenek sergileyecek pek bi durum olmuyor aslında. Silahların 40 vurduğu bir ortamda 3 pot demek fazla critleyenin kazanması demek oluyor.
Sana katılmıyorum çünkü turnuvayı keyifli kılan zaten pot seçimi.

Çevrimiçi HayLaz

• Full Member
  • The Night Walkers
Aynen kardeşim adamlar gelsin 3 kegle pvp atsın. Sonra otur bekle sabaha kadar pvp bitsin diye..

Çevrimiçi alliance

• Sr. Member
3 pot seçimi 5 pota çıkarılabilir.

Çevrimdışı twiynquiev

• Apprentice
Daha düne kadar klass bile öğrenmek için kendiniz takip ediyordunuz bugün pot yükseltmekten bahsediyorsunuz oturun oturduğunuz yere bence buna okey derler iki gün sonra pvpyi siz sunmayın oto yapın dersiniz. Söylenenleri mantıklı bulmuyorum.

Çevrimdışı kalinka

• Sr. Member
  • Just Watch

Çevrimdışı sti

• Jr. Member
  • **
Sabaha kadar pvp nasil olucak belki warrior vs warriorda sıkıntı olur öteki classlarda abartildigi kadar uzun sürmez. sınırsız pot a karsiyim diyosaniz hepsinden 3 er  tane verilsin o da olur.  Mesela bi arkadaş wrest mage girmiş karşısına gelen mf warrior bu adamin yapabilecegi pek birsey yok pot sinirli oldugu  icin. Bundan dolayi insanlar tekdüze build ile pvp ye giriyor yaratıcılık sıfır.

Çevrimdışı kalinka

• Sr. Member
  • Just Watch
daha önce her pottan 2şer tane denendi, warriorlar ölmüyor öyle olunca

Çevrimdışı sti

• Jr. Member
  • **
@twiynquiev bilmiyorum nasıl bağladın ama otomatik yapılmasının ne zararı var? en azından her turnuva staff-oyuncu kavgası görmemiş oluruz.

Çevrimiçi enes

• Apprentice
nebulada pvp'ye giriyorsan oyunculuğun pek önemi yok silahın fazla vursun yeter x serverlarda pvpde dalga gececeğimiz adamlar pvp alıyor bu serverda :)

Çevrimdışı twiynquiev

• Apprentice
@twiynquiev bilmiyorum nasıl bağladın ama otomatik yapılmasının ne zararı var? en azından her turnuva staff-oyuncu kavgası görmemiş oluruz.

Nasıl bağladığıma gelirsek bugün pot yarın oto etkinlik derken bu istek uzar gider oturmuş etikler var pot vs. gibi daha öncesinde class söylemek zorunlu değildi alışıldık pvplerden farklı olduğu için keyif aliyoruz zaten 15 yıldır bu oyunu oynuyor ve aynı şeyleri tekrarlayıp duruyoruz bu şekilde farklılık beni kendine çekiyor bilmiyorum yine değişirse sistemler kabul etmek zorundayız fakat şahsi fikrim bu.

Çevrimdışı Sekil Charyzmatico

• Newbie
  • *
Herşey bir kenara bu pwp de class ve skil bilgisi can yaktı. :) bu artık hep olacak mı ?

Bu sayfa 0.234 saniyede 16 sorgu ile oluşturulmuştur