Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları


Gönderen Konu: Kızıl Ay (The Queen Of Evil Madea)  (Okunma sayısı 2464 defa)

Çevrimiçi Valeria

 • High Council
 • *****
 • İleti: 20341
Kızıl Ay (The Queen Of Evil Madea)
« : 17 Ekim 2017, 16:30:54 »


100 yılda bir beliren Kızıl Ay ile birlikte Madea’nın hazinesinin ve ruhunun bulunduğu bir zindan ortaya çıkar.
Yüzlerce yıl önce Lord British ile Madea’nın uzun savaşının ardından Lord British, Madea’yı yenilgiye uğratmış fakat öldürmeyi başaramamış ancak son bir hamle ile savaştıkları zindana büyük hazinesi ile birlikte kilitlemeyi başarmıştır. Daha sonra en güvendiği askerlerini ve büyücülerini bu zindanı koruması ve gizlemesi için görevlendirmiştir. Büyücüler tarafından bir gizleme büyüsü ile gizlenen zindana giriş için 1 büyülü parşömen ve anahtar hazırlatan Lord British parşömen ve anahtarı dünya üzerinde kimsenin bulamayacağı yerlere saklamıştır. Gizlenen zindan uzun yıllar sonunda hafızalardan silinmiş ve sadece büyüklerin küçüklere anlattığı korku hikayelerine dönüşmüştür.

Blackthorn tehtidi iyice artmış ve Britain’e yaklaşmaktadır. Lord British tüm ordusuna sefere çıkmak üzere hazırlanmalarını emreder. Lord Britisih’in bu savaşı kazanmak için tüm askerlerine ihtiyacı vardır ve Madea’nın olduğu zindanın korumasında bulunan askerleri de dahil tüm savaşçılarıyla birlikte Britain’den ayrılır. Öyle ki şehirde şehri koruyacak hiçbir asker kalmamış ve şehirde yaşayan halk şehri terk etmiştir. Artık Britain sokakları arada bir şehre uğrayan katillere ve hırsızlara ev sahipliği yapmaktadır.
Zindanı koruyan askerlerin ve büyücülerin savaş için Madea’nın bulunduğu zindandan ayrılmasıyla gizleme büyüsü Kızıl Ay ile birlikte ortaya çıkmıştır ve efsaneleşmiş hikâye gerçeğe dönüşmüştür. Madea ve hazinesi el uzatıp dokunulabilecek kadar yakındadır ama parşömen ve anahtar dünya üzerinde gizlenmiştir……

Bir söylentiye göre Lord British, parşömeni dünya üzerinde bir yere saklatmış, anahtarı ise bir iblisin kalbine saplamış. Parşömen ve anahtar bir araya getirildiğinde önce zindana giden bir geçit açılacak geçitten geçtiğinde ise sadece bu anahtar ile açılabilecek bir kapı ile karşılaşılacak.
Madea öldürmeyi başaran oyuncular saklı olan hazine ile ödüllendirilecektir.(Sandığı açan anahtar Madea'nın cesedinde olacaktır.)

Anahtar ve Parşömeni aramaya başlayabilirsiniz.(Parşömeni bulan oyuncu lütfen büyülü sözleri kullanmasın)


Cuma
günü saat 21:30 da Kızıl Ay belirecek bu saatten sonra anahtar ve parşömen bir araya getirilirse oyuncu ya da oyuncular yanlarında 5 kişi getirmek şartıyla zindana girebilecekler. Geçilen bölümde oyuncuların birbirlerine dalması yasaktır. Madea ile savaşmak zorundadırlar.

Zindanlar sizi bekliyor....
« Son Düzenleme: 17 Ekim 2017, 17:57:18 Gönderen: Valeria »

Çevrimdışı Curvanord_Bro

 • Jr. Member
 • **
 • İleti: 55
 • akıLLı oL
Ynt: Kızıl Ay (The Queen Of Evil Madea)
« Yanıtla #1 : 22 Ekim 2017, 13:18:17 »
eee noldu bu quest bittimi yoksa hiç başlamadımı

Çevrimiçi Lions

 • Full Member
 • ***
 • İleti: 183
 • Justwatch
Ynt: Kızıl Ay (The Queen Of Evil Madea)
« Yanıtla #2 : 22 Ekim 2017, 15:15:34 »
eee noldu bu quest bittimi yoksa hiç başlamadımı

Etkinlik Yapıldı Bildiğim kadarıyla..Sanırım istenmeyen Durumlar Oldu , Onun için bilgi SS paylaşılmamış olabilir..Bir dahakine Bizde Katılırız.
Hazırlayanların Eline Sağlık;
Etkinlik işlerinden Soğumamak lazım..Etkinlik her zaman iyidir. Oyuncular ise Zamanla Destek Olacaklardır...

Çevrimdışı HayLaz

 • Hero Member
 • *****
 • İleti: 701
 • Fuchs - Neposlushnii
Ynt: Kızıl Ay (The Queen Of Evil Madea)
« Yanıtla #3 : 22 Ekim 2017, 15:25:14 »
Etkinlik bitti sanırım zoeey videoya alıp youtubede paylaşmıştı

 

Bu sayfa 0.172 saniyede 16 sorgu ile oluşturulmuştur