Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları

Gönderen Konu: Kurban Bayramı - Kasap Hacı Hüssam  (Okunma sayısı 7314 defa)

Çevrimdışı Paffy

• Sr. Member
  • Paffy De La Rossa
Ynt: Kurban Bayramı - Kasap Hacı Hüssam
« Yanıtla #15 : 02 Eylül 2017, 15:15:27 »
Kataman Üstadım neredesiniz özelden mesaj atınız :)

Çevrimdışı hathoranubis

• Apprentice
  • Elite Cavarly Archer
« Yanıtla #16 : 02 Eylül 2017, 17:13:16 »
@ Stronger , Reis

İsteyenin yapıp isteyenin yapmayacağı bir etkinlik hazırladık. Bu etkinlik devam ederken , hazine sistemini kapatmadık , yaratık kesmenizi engellemedik bayram boyunca oyunda olanların hem aksiyon yapması hemde biraz item elde etmesini sağladık.
Aksiyon yapabilmesi için alt zemin hazırlıyoruz ama yinede beğenmiyorsunuz.

gerçekten bitmek tükenmek bilmeyen isteklerin hepsine tek bir cevap olmuş hocam elinize sağlık ben de aynı fikirdeyim.
herkesi memnun etmek imkansız.

bu arada bana da etkinlikten gold Llama renginde Camel çıktı :d

Çevrimdışı kataman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #17 : 02 Eylül 2017, 17:29:09 »
Güzel kardeşim ben etkinliği eleştirmek manasında söylemedim. Tabii ki staffların zaman ayırıp böyle güzel scriptler yazıp etkinlik yapmaları çok güzel şeyler.

Benim itirazım etkinliğin açıklaması ile ilgili. Denmiş ki biz herkesi eski oyuncu olarak görüyoruz o yüzden efendim çok bir açıklama yapmak durumunda olmadık vs vs.

Bende buna itiraz ediyorum. Bende 99'da başladım uo ya. 15 yıl sonra tekrar başladım. Haliyle herşey yavaş yavaş aklıma geliyor. Bu etkinliğin videosunu izlediğimde ne güzel yeni başlayanlara yada bayramda vakit ayırıp online olanlara bir ödül gibi düşündüm. Aklıma action olacak kim kime dum duma gelmedi şahsen. Zaten az vaktim var. Bu vakitte kastığım 100k yıda , getirisi fazla olur diye verdim kasaba.

Sizlere komik gelebilir 100k içinmi tantana yapıyosun vs gibi. Ancak ben ailevi durumlardan dolayı çok az vakit buluyorum. Oyuna girincede 30 dk da ancak 20k kasabiliyorum. 100k için 3 saat harcamam gerekiyor ve bu 3 saat benim için değerli.

Sizler sabahtan akşama macroya koyup günde 300k yapabilirsiniz size çok koymaz ama ben yeni başlayan biri olarak para iadesi talep ediyorum.

Demem o ki bağcıyı dövme gibi bir niyetim yok. Sadece bu işin bu kadar zor olacağını bilseydim girişmezdim.Keşke açıklama yapılırken en azından action artsın diye yapıyoruz denseydi ya da oraya vazgeçenler için 50k cezalı bir vazgeç butonu konabilirdi.

Neyse gereksiz çok yazdım :)  Herkese iyi oyunlar.

Çevrimdışı Stronger

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #18 : 02 Eylül 2017, 19:20:14 »
Yorumlarım silinmiş ve silinen yorumlarıma itafen ismimi kullanarak cevep verilmiş olmıyan yorumlarıma lütfen kimse yorum veya cevap yazmasın kaile almıyorum çünkü.

Çevrimdışı Emreaksu

• Hero Member
  • Sebnem Aquilla
« Yanıtla #19 : 02 Eylül 2017, 20:09:01 »
2 inek sabit spawnı yapıldı, dün mis gibi aksiyon attık,
sonra yok efendim random spawn :)

neyse konumuz bu değil ama söylemeden geçmiyim dedim.

kataman koskoca nebula staff sana 100'K nı geri vermezse eğer bana mesaj at ben 200k veririm yeter ki sen mağdur olma

Çevrimdışı Paffy

• Sr. Member
  • Paffy De La Rossa
« Yanıtla #20 : 02 Eylül 2017, 20:12:43 »
:) :)

O iş bende üstadım hallettik

Çevrimdışı ChaosGate

• Apprentice
« Yanıtla #21 : 02 Eylül 2017, 20:14:49 »
emre hocam benimde magduriyetim var 200k da bana ayarlayıver brit koprude bekliyorum.

Çevrimdışı kataman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #22 : 02 Eylül 2017, 20:45:59 »
Paffy kardeş zararımı karşıladı sağolsun :)  Devlet bize bakmıyir ama sağ duyulu playerların olduğunu görmek güzel.

Çevrimdışı Emreaksu

• Hero Member
  • Sebnem Aquilla
« Yanıtla #23 : 02 Eylül 2017, 21:19:44 »
emre hocam benimde magduriyetim var 200k da bana ayarlayıver brit koprude bekliyorum.

200k ayarlıyorum sana ChaosGate, bugun malum cumartesi gecesi, haftaiçi bir gün girip oyuna veririm. sadece şu fıkrayı okuduğunu bilmem yeterli;

arjantinli ünlü golfçü robert de vincenzo, yine bir turnuvayı kazanmış, ödülünü alıp kameralara poz vermiş ve kulüp binasına gidip oradan ayrılmak üzere hazırlanmıştı. bir süre sonra binadan çıkıp otoparktaki arabasına yürürken yanına bir kadın yaklaştı. kadın başarısını kutladıktan sonra ona çocuğunun çok hasta ve ölmek üzere olduğunu anlattı. zavallı kadının hastane masraflarını ödemesi olanaksızdı. kadının anlattığı öykü de vincenzo'yu çok etkilemişti, hemen cebinden bir kalem çıkarttı ve turnuvadan kazandığı paranın bir miktarını yazdı çek defterine. çeki kadının eline sıkıştırırken de ona, "umarım bebeğinin iyi günleri için harcarsın" dedi.
ertesi hafta kulüpte öğle yemeği yerken, profesyonel golf derneği' nin bir görevlisi yanına geldi.
"otoparktaki görevli çocuklar bana geçen hafta turnuvayı kazandıktan sonra yanına bir kadının geldiğini ve onunla konuştuğunu söylediler" dedi. de vincenzo evet anlamında başını salladı. "evet" dedi görevli, "sana bir haberim var. o kadın bir sahtekardır. üstelik hasta bir çocuğu da yok. seni fena halde kandırmış arkadaşım. "
de vincenzo, " yani ortada olumu bekleyen bir bebek yok mu? "dedi."hayır, yok" dedi görevli.
"işte bu, bu hafta duyduğum en iyi haber." dedi gözleri dolarak. aynı pencereden dışarı bakan iki adamdan biri sokaktaki çamuru, diğeri ise gökteki yıldızları görür.

Çevrimiçi unholy

• Sr. Member
« Yanıtla #24 : 02 Eylül 2017, 22:24:41 »
valla bence güzel etkinlik elinize sağlık biraz insanlar toleranslı davranırsa iyi olur. sonucu sizi tatmin etse de etmese de güzel ve yaratıcı olmu. hiç yapmayabilirlerdi de.

Çevrimdışı Laci

• Full Member
« Yanıtla #25 : 02 Eylül 2017, 22:54:17 »
Bence craftlar ve action yapmayı sevmeyenler için GZ içine bir adet daha sheep ve cow spawn alanı yapılsın.
Ama spawn süreleri 2yada3 kat fazla olsun. Questi tamamlamak daha uzun süre sürsün yani.
Risk alıp görevi daha hızlı bitirmek isteyenler de isterlerse GZ dışına çıkabilir.
Böylelikle; "birlik olup dalıyorlar" "herkes kastı ben kasamadım" "100k boşa gitti" diyenlere çözüm olur.

Çevrimdışı Walenax

• Hero Member
  • ponçik
« Yanıtla #26 : 02 Eylül 2017, 23:14:41 »
1 hafta kalsın şu pk çarların .pkpuanı tamamlıyım 250ye xd. Bu alanların hangisine  gitsem çıplak mavi çok garip

Çevrimdışı Emrys Halforcen

• Sr. Member
  • Halforcen Family
« Yanıtla #27 : 03 Eylül 2017, 00:59:35 »
ne zaman bitiyo event

Çevrimdışı Valeria

• Nebula Developer
« Yanıtla #28 : 03 Eylül 2017, 14:16:12 »
Britain çevresindeki kesim alanın yeri değiştirilmiştir. Yeni yerin kordinatı  1649,1213  olarak değiştirilmiştir.

Çevrimdışı Androyigit

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #29 : 03 Eylül 2017, 16:04:35 »
Britain'de ki spawnın yerinin değişmesiyle bu etkinlikte guildler için olduğu belli oldu. Her spawnda 6 tane adam var tutuyolar gireni çıkanı kesiyolar.

*Alkışlar*

Bu sayfa 0.265 saniyede 16 sorgu ile oluşturulmuştur