Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları

Gönderen Konu: Kurban Bayramı - Kasap Hacı Hüssam  (Okunma sayısı 8541 defa)

Çevrimiçi Valeria

• Nebula Developer
Kurban Bayramı - Kasap Hacı Hüssam
« : 31 Ağustos 2017, 23:38:31 »
Merhabalar,

Kurban bayramında sizlerin keyifli zaman geçirebilmesi için Kasap Hacı Hüssam etkinliğini hazırladık.

Kasap  Hacı Hüssam etkinliği nedir?
Etkinliğe katılmak için çantanızda 100k ile birlikte (Britain,Moonglow,Delucia)  Hacı Hüssam'a giderek bağışlamalısınız.
Britain, Moonglow , Delucia şehirlerindeki  kurban kesim alanlarında bulunan İnek, Boğa ve Koyunların  deri ve yünlerini  Hacı Hüssam'a götürmelisiniz.Bağışladığınız deri ve yünlerin miktarı 100'e ulaştığında Kasap Hacı Hüssam bağışlarınızın karışılığı olarak Bayram Hediyesi verecektir.
Topladığınız deriler ve yünler account'unuza işlenmektedir. Aynı account içerisindeki farklı karakterlerle deri ve yün toplayabilirsiniz.
Etkinlik aktif edilme zamanı  1 Eylül 02:00'dır.

Önemli Not: Deri ve Yünleri vendora tek tek vermeniz gerekiyor. Toplu şekilde vermeyin, 1 er 1 er ayırıp verin. Her bağış 1 bağış sayılıyor, toplu verirseniz yine 1 bağış sayılacaktır.

Kasap Hacı Hüssam ;
https://www.izlesene.com/video/kurban-bayrami-kasap-haci-hussam/10004408
Linke tıklayarak nasıl yapılacağını öğrenebilirsiniz.

Moonglow Şehrindeki  Kesim Alanı;  4623,1282 kordinatlarında. Kasap Hacı Hüssam Vendor Kordinatı ; 4432,1209,

Britain Şehrindeki Kesim Alanı; 1595,1429 kordinatlarında. Kasap Hacı Hüssam Vendor Kordinatı ;1393,1809

Delucia Şehrindeki Kesim Alanı; 5212,3930 kordinatlarında. Kasap Hacı Hüssam Vendor Kordinatı ; 5268,3988

Etkinliğin hazırlanmasında script olarak destek sağlayan Xavier'e teşekkür ederiz.

Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz.

« Son Düzenleme: 01 Eylül 2017, 21:09:06 Gönderen: Juodas »

Çevrimdışı hathoranubis

• Apprentice
  • Elite Cavarly Archer
Ynt: Kurban Bayramı - Kasap Hacı Hüssam
« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2017, 20:02:32 »
brit ve moonglow'un inek spwamı hyloth infernalin oraya döndü. hırsız mı dersin pk mı dersin vortex atan mıdersin :)

Çevrimdışı Gokin

• Apprentice
  • Stavro Blofeld Organization
« Yanıtla #2 : 01 Eylül 2017, 21:07:24 »
Staff bey bu konuda acil yrdım istiyorum sabah 85 tane derimi ekledim ama 1 adet olarak ekledi yardımınızı bekliyorum hatta hemen page attım ama geri dönüş sağlanmadı yardımcı olursanız sevinirim  @valeria
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2017, 22:07:13 Gönderen: Gokin »

Çevrimdışı Backtrack

• Apprentice
  • zıııtt nedir kompiter
« Yanıtla #3 : 01 Eylül 2017, 21:18:11 »
100 Yün 100 Deri
1 Fresian 1 Mustang 15 bardiche 15 pitchfork draglet kit ve hq kit

ALLAH BEREKET VERSİN.

Çevrimdışı ChaosGate

• Apprentice
« Yanıtla #4 : 01 Eylül 2017, 22:21:17 »
87 tane ekleyen arkadas su icsin üstüne nebula tarihinde gorulmusmu adalet adam sadece edit cekiyor yazdıgı seye 1 er 1 er koyun die millet 80 kusur tane deriyi toplarken kac kere olmus pk mı gelm,is bari ir inegin basın da 150 kisimi varmıs umrumda olurmu adamın
ah gozum ah 3 tane sehri dolastım ücündede 5 er kisi var bari inege ilk atak veren alsın lootu oda yok yarım yamalak yapılan bir is daha fikir güzel ama isleyiste sıkıntı var

Çevrimdışı Gokin

• Apprentice
« Yanıtla #5 : 01 Eylül 2017, 23:10:32 »
kardeşim valla inşallah iadesini yaparlar bunu daha önceden sölemediler ama suç benim değil bu olay olduktan sonra yazıyı değiştiriyolar ben kac saat emek harcadım orda yazık günah dediğin gibi kaç kere yattım ben adamlarla papaz olduk 1 2 deri yüzünden kolay değil 3 şehirde hep bekledk inşallah karşılığını verirler yoksa inan oyundan daha çok soğuyoruz böyle olduğu zman inan giresim gelmiyor emeklere yazık günah başka hiçbirşey değil

Çevrimdışı Lonzo

• Full Member
  • HALKMAN !!
« Yanıtla #6 : 01 Eylül 2017, 23:17:13 »
Bence verceklerini sanmiyorum olayin asli soyle
Sen bir kere bi char ile yaptin bitirdin daha sonra aynı char ile yapmaya kalkarsan 100 tanede koysan hepsini 1 den sayıyor

Çevrimdışı Gokin

• Apprentice
« Yanıtla #7 : 01 Eylül 2017, 23:28:11 »
Bence verceklerini sanmiyorum olayin asli soyle
Sen bir kere bi char ile yaptin bitirdin daha sonra aynı char ile yapmaya kalkarsan 100 tanede koysan hepsini 1 den sayıyor

anlıyorm kardeşim ama ben sadece 1 charla yaptm bunu o kadar emek verdim verilmesi gerekiyor böle bişiy oldugunu sölemediler uyarmadılar baştan tek tek oldugunu bende tek sefere koydum ne yapabilirim emek var burda yazık günah hep böle olucaksa oynamayalım ozman

Çevrimdışı Exael

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 01 Eylül 2017, 23:43:20 »
@Gokin

Logların kontrol edilmesi gerekiyor, şikayetinizi aldık, Xaiver ile irtibata geçip gerekli bilgilendirmeyi yaptık, gerekli dönüşü tarafınıza sağlayacağız.

Not: Valeria'nin düzenlemesinden sonra bu şekilde oluşan talepler kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

Çevrimdışı Gokin

• Apprentice
« Yanıtla #9 : 01 Eylül 2017, 23:57:14 »
@Gokin

Logların kontrol edilmesi gerekiyor, şikayetinizi aldık, Xaiver ile irtibata geçip gerekli bilgilendirmeyi yaptık, gerekli dönüşü tarafınıza sağlayacağız.

Not: Valeria'nin düzenlemesinden sonra bu şekilde oluşan talepler kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

Teşekkür Ederim ama ben öğlen gibi attım page o düzenlemeden önce atmıştım sabah isterseniz page kontrolü yapabilirsiniz ilk yazım öğlen saatlerinde oldu dönüş yapılmadıgı için akşam tekrarladım

Çevrimdışı Exael

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 01 Eylül 2017, 23:59:37 »
Zaten sizinle alakası yok belirttiğim notun sizden sonrası için yazdım onu :)

Çevrimdışı Gokin

• Apprentice
« Yanıtla #11 : 02 Eylül 2017, 00:01:11 »
Zaten sizinle alakası yok belirttiğim notun sizden sonrası için yazdım onu :)

Tamamdır Teşekkür Ederim İnşallah Bu Maduriyetimiz Giderilir Tüm Temennim Bu Çünkü Çok Uğraştım Emek Harcadım Onlar İçin..

Çevrimiçi Valeria

• Nebula Developer
« Yanıtla #12 : 02 Eylül 2017, 00:29:21 »
@ Stronger , Reis

İsteyenin yapıp isteyenin yapmayacağı bir etkinlik hazırladık. Bu etkinlik devam ederken , hazine sistemini kapatmadık , yaratık kesmenizi engellemedik bayram boyunca oyunda olanların hem aksiyon yapması hemde biraz item elde etmesini sağladık.
Aksiyon yapabilmesi için alt zemin hazırlıyoruz ama yinede beğenmiyorsunuz.Farklı başlıklarda oyuncu olmadığından olan oyuncularla da aksiyon yapamadığınız için dert yanıyorsunuz.

Mağdur olan oyuncuların mağduriyetini karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz(m). Nebulada oynayan herkes bunu biliyor.
Video'da yeterince açık gösterdiğimi düşünüyorum. Derilerin 2 şer 2 şer eklenmesi gerekseydi derileri üst üste koyup gösterirdim. Bunu yapmamdaki sebep şuydu sizlerin artık profesyonel oyuncular  olduğunuzu  düşündüğüm için izlediği videoda gördüklerini uygulayacağını düşündüğüm içindi.

@Gokin
Mağdur olan oyuncuların incelendikten sonra tüm zararı karşılanacaktır.

Nebula Staff olarak amacımız sizlerin eğlenceli ve kaliteli zaman geçirmesini sağlamaktır.

Çevrimiçi kalinka

• Sr. Member
  • Just Watch
« Yanıtla #13 : 02 Eylül 2017, 03:33:07 »
deri bağışı ile yün bağışının verdiği itemler arasında fark var mı?

Çevrimdışı kataman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 02 Eylül 2017, 09:32:13 »
Şimdi şöyle bişi var. Video yu izledim. Oyuna yeni başlayanlardanım. Zar zor dar vakitlerimde kasabildiğim 100k yı verdim. Bir baktım nereye gitsem kesiyorlar. Ya bi pk gelip kesiyo ya da benim kestiğim boğanın deriyi lootluyolar.

Video da çok kolay bir şeymiş gibi gösteriliyor fakat bunun  actionın arttırılmasını amaçlandığı falan hiç söylenmedi. Şahsen ben bıraktım deri kasmayı ve 100k boşu boşuna gitti.

En azından vazgeç butonu gibi birşey eklenebilirdi. Kasmaktan vazgeçenlere parası iade edilebilirdi. Bayram günü online olanlara güzellik yapıldı sandım tam tersi zor bela kasılan paralarda heba oldu bayram bayram.

Şahsen eksik bilgi verildiği için ben paramın iadesini istiyorum :( 

Bu sayfa 0.234 saniyede 18 sorgu ile oluşturulmuştur