Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları

Gönderen Konu: Nicomedia(MadHouse)  (Okunma sayısı 7514 defa)

Çevrimdışı Savior

• Hero Member
Ynt: Nicomedia(MadHouse)
« Yanıtla #15 : 29 Haziran 2017, 19:49:47 »
Hayırlı olsun. Sizin fromla ilgili soylediklerinizin benzerini daha once başkasından da duydum doğru karar aldığınız kanaatindeyim  :D

Çevrimiçi gencer.91

• Jr. Member
  • **
  • Hodri Meydan
« Yanıtla #16 : 04 Temmuz 2017, 13:16:01 »
Bence staffların kendilerine çeki düzen vermesi gerekir. Etkinlik yapıyorsanız bunu özel alanlarda yapmalısınız. Biz burda serverını nasıl hareketleniriz tarzından forumlarda tartısırken staff action saatlerinde action olan bir bölgede etkinlik yapmasa bana saçma geliyor ve o sırada etkinlik baslamadan arkadaşlarımızı stone edip baska sehire atması ayrı bir olay.

Etkinlik için ozel biir alan oluşturulup o alanda dalmak lotlamak yasaklanabilir/(bir çok serverda mevcut) bu yapıldıktan sonra boyle olaylar yasanmaz. Server en hareketli olan saatlerinde quest veya onun tarzı etkinlikler yapmak oyunu biraz sogutuyor. Ve etkinlikler uzun suruyor.(baslaması bitmesi derken 1 saatten fazla sure gidiyor). Etkinlikler serverı hareketlindirmek amaçlı yapılsa daha iyi olur. Serverda action vs tarzı hareketlenme varken yapmak bana biraz saçma geliyor.

Staffların actionnun ortasında sağda solda invisden cıkıp oyuna karışması ayrı bir olay. Kopru veya herhangi biyerde staff belirip insanlar kapısırken orda kapısan insanalra stone yapması durun burda ben varım demesi.  Bu tar olaylara artık son verilmesi gerek.

Bu konuda Xavier scriptel olarak bir çekidüzen verirse ve etkinlikler serverı hareketlendirmek amaçlı yapılırsa daha iyiy olur. Böyle tartışmalara gerek kalmaz .

Bu arada serverda player yok filan deniliyor ancak quest veya itemi bol ollan etkinliklere katılım cok fazla oluyor.Bu arkadaşlarda etkinliklere katıldıkları gibi actionlarada katılsalar serverı hareketlendirmek için herhangi birşey yapmaya gerek kalmaz kendiliğinden artar.

Çevrimdışı Tesla

• Full Member
« Yanıtla #17 : 04 Temmuz 2017, 13:20:12 »
Katılıyorum.

Çevrimdışı beysim

• Jr. Member
  • **
  • Alkoch NMD
« Yanıtla #18 : 15 Temmuz 2017, 09:50:46 »
Adamsın Genco ;D

Çevrimdışı beysim

• Jr. Member
  • **
  • Alkoch NMD
« Yanıtla #19 : 29 Ağustos 2017, 22:02:57 »
Aksiyon da walk yapıp kare atlayan arkadaşlar üstünüze alının diye yazıyorum. Böyle hareketlere devam ettiğiniz sürece sote yemeye mahkumsunuz. VS kal yazıp kurnazlık yapacağınız kişileri iyi seçin.

Çevrimdışı Sebahattin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #20 : 29 Ağustos 2017, 23:51:33 »
Aksiyon da walk yapıp kare atlayan arkadaşlar üstünüze alının diye yazıyorum. Böyle hareketlere devam ettiğiniz sürece sote yemeye mahkumsunuz. VS kal yazıp kurnazlık yapacağınız kişileri iyi seçin.
ahahahahah  8)

Çevrimdışı unholy

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 30 Ağustos 2017, 10:30:34 »
ahaha iyiymiş

Çevrimdışı Sebahattin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #22 : 04 Ekim 2017, 03:47:20 »
Arkadaşlar Merhaba  bu açıklamayı yapma gereği hissettim bi işsiz arkadaşmı desem gizli bi fanım mı desem bilemedim nadir diye mavi car açmış fake takılıyor benim Nadir diye mavi carım yok sonradan sen sandım oydu buydu yan yattı çamura battı gibi laflar duymak istemiyorum  carlarıma unforgiven soyadı verdim bilginize  :-\

Çevrimdışı dangeon

• Full Member
  • Ebezezuzubebezee --- Haters Gonna Hate
« Yanıtla #23 : 04 Ekim 2017, 10:26:17 »
Arkadaşlar Merhaba  bu açıklamayı yapma gereği hissettim bi işsiz arkadaşmı desem gizli bi fanım mı desem bilemedim nadir diye mavi car açmış fake takılıyor benim Nadir diye mavi carım yok sonradan sen sandım oydu buydu yan yattı çamura battı gibi laflar duymak istemiyorum  carlarıma unforgiven soyadı verdim bilginize  :-\

adamın yararinami zararinami orası tartişilir. cunku herkes sana takmıs durumda

Çevrimdışı Sebahattin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #24 : 04 Ekim 2017, 11:26:22 »

demek ki hep bir adım öndeyim   ;)

Çevrimiçi Emreaksu

• Hero Member
  • Sebnem Aquilla
« Yanıtla #25 : 04 Ekim 2017, 12:29:42 »
Bir markasın Nadir.

Çevrimdışı dangeon

• Full Member
  • Ebezezuzubebezee --- Haters Gonna Hate
« Yanıtla #26 : 04 Ekim 2017, 13:03:41 »

demek ki hep bir adım öndeyim   ;)

bence millet bir adim arkanda dikkat et :)

Çevrimdışı Galatasaray

• Newbie
  • *
  • Torbacı GALATASARAY😎
« Yanıtla #27 : 04 Ekim 2017, 13:04:53 »
Nadir biz olay mahalinden ayrıldıktan sonra en son ölen kişi :-*

Çevrimdışı Sebahattin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #28 : 04 Ekim 2017, 13:47:37 »
Nadir biz olay mahalinden ayrıldıktan sonra en son ölen kişi :-*
bir umuttur yaşamak dedikte bu sefer olmadı  8)

Çevrimdışı Sebahattin

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #29 : 04 Ekim 2017, 13:52:25 »
Bir markasın Nadir.
ahahahahah ulan Qaqtwtwyshsjsj  :D

Bu sayfa 0.265 saniyede 16 sorgu ile oluşturulmuştur