Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları


Gönderen Konu: Nebula Yeni Dönem Güncellemeleri Hakkında  (Okunma sayısı 16741 defa)

Çevrimdışı Python

  • High Council
  • *****
  • İleti: 15319
Nebula Yeni Dönem Güncellemeleri Hakkında
« : 24 Ekim 2016, 13:36:58 »
Merhaba Nebula Oyuncusu!

Ultima Online’ın Türkiye’deki en köklü temsilcisi olan Nebula’yı yeni yönetici kadromuz ile yeni bir döneme taşıyoruz. Geçmiş dönemlerdeki tecrübeler ve siz değerli oyuncularımızın fikirleri üzerine kurulmuş bir güncelleme paketi hazırladık. Bu paket ile Role Play ruhunun canlandığı, Power Play heyecanının katlandığı ve zamanı sınırlı kullanıcılarımızın keyifle yeteneklerini ve temel eşyalarını kasabildiği, oturmuş aksiyon dengeleri ile Nebula UO sizleri bekliyor...

Yetkili Kadrosu

Exael
Joy
Python – Owner
Rigel
Travis
Unk
Vitaly
Xavier – Scripter

*Kadro alfabetik sıraya göre listelenmiştir.

- Yenilenen çözüm odaklı yönetici kadromuz, gerek forum gerekse diğer mecralardan (Skype, TeamSpeak vb.) değerli oyuncularımızın sorunlarının çözümü için yanlarındadır.

- Oyun kaynaklı hatalarda (binek silinmesi dahil) oyuncularımızın mağduriyetlerine son! Yetkili kadromuz ile iletişime geçtiğinizde, mağduriyetiniz incelenecek ve en kısa sürede giderilecektir.

Yetenek Geliştirme
- Yeni başlayan oyuncularımız için Power Hour (PH) açılmış, rahatlıkla yeteneklerini geliştirebilecekleri Skill Dummy’ler aktif edilmiştir.

Yaratıklar ve Zindanlar
- Klasik Dungeon ve Quest sistemlerinden sıkılan oyuncularımız için 3 adet yeni sistemimiz aktif.

Gheed Sistemi
Pentagram Circle Sistemi
Doom Dungeon

Güncellenen Dinamikler ve Yenilikler

- Yenilenmiş Guild ve Faction sistemi ile uzun süre kopamayacağınız aksiyonlar sizleri bekliyor.

- Animal Corpse Hunting sistemi ile ölü binek cesetleri artık sizlere çok daha fazla şey ifade edecek. Animal Corpse Deed ile aynı tür binek cesetlerinden topladığınız puanlar sizlere şansınızın doğrultusunda yeni binekleri karşınıza çıkarabilir...

- Playerlarımızın çok özlediği 5 binek sunucumuza tekrar dönüyor. Manticore, Invincible, Aida, Penia ve Silvermane artık bizlerle.

- Aksiyon esnasında gate ile kaçan oyuncular canınızı mı sıkıyor? Dungeon sistemine entegre edilen yeni Gate Remover Scroll’u ile artık siz can sıkmaya başlayacaksınız.

- Nebula’da artık emeğe çok daha fazla saygı gösterme zamanı.. Zanaatkârlarımızın binbir zahmet ile ürettiği setler artık daha zor eskiyor..

- İşiniz ve özel hayatınızın koşuşturmacası içinde ev yenilemeye bile vakit bulamıyor musunuz? Ev yıkılma sürelerinin tekrar 14 güne çıktığını duymak hoşunuza gidecek..

Yukarıda sayamadığımız bir çok güncelleme ve mevcut sistemler için sitemizden ve forumlarımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca Sosyal Medya takipçilerimiz sizleri de unutmadık. Düzenlenen yeni kupon sistemi ile sizlere de küçük sürprizlerimiz var. Sosyal medyadan bizi takip etmeyi unutmayın.

Facebook
Twitter
Instagram


Not: Sunucu yeni güncellemelerle birlikte 26.10.2016 Çarşamba günü aktif olacaktır.
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2017, 17:08:01 Gönderen: Xavier »

 

Bu sayfa 0.109 saniyede 18 sorgu ile oluşturulmuştur