Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları


Gönderen Konu: Alchemy Yeteneği  (Okunma sayısı 3864 defa)

Çevrimdışı Nebula

  • High Council
  • *****
  • İleti: 177
Alchemy Yeteneği
« : 17 Aralık 2015, 20:34:42 »


Bu yetenek, iksir yapmak için kullanılır. Bunlar belirli işlevlere sahiptir ve ‘Mortar and Pestle’ kullanılarak yapılır. Her iksir yapımı için büyü malzemesi ve boş bir şişe (Empty Bottle) gerekir.  Gereken malzemeleri Mortar and Pestle eşyasına iki kez tıkladığınızda karşınıza gelen Alchemy Menü aracılığıyla görebilirsiniz.

Yapabileceğiniz İksirler:

Cure Potion (Turuncu): Eğer poison etkisinde kalırsanız (zehirlenirseniz yani health bar yeşil görünmesi durumunda) kendinizi iyileştirme (zehri yok etmeye) yarar. Türü Lesser, Normal ya da Greater olabilir. Greater en etkilisidir, yalnız iyileştirme şansı verilen zehirin büyüklüğüne göre değişir.

Poison Potion (Yeşil): Silahınıza zehir sürmek için kullanılır. Bu şekilde ‘Infectious Strike’ ability (Özel Vuruş) olan silahlarda karşıdaki oyuncuya zehir verebilirsiniz. Normal, Lesser, Greater, Deadly türleri vardır.

Agility Potion (Mavi): Dextery belirli bir süre normal iksir ile 10, greater iksir ile 20 artmasını sağlar. (StatCap etkili olmadan artar.)

Strenght Potion (Beyaz): Strenght belirli bir süre normal iksir ile 10, greater iksir ile ise 20 artmasını sağlar. (StatCap etkili olmadan artar.)

Heal Potion (Sarı): Normal iksir ile 5-10 health, Greater iksir ile 10-20 arasında health doldurur.

Refresh Potion (Kırmızı): Stamina arttırır (Doldurur.).

Nightsight Potion (Siyah): Karanlık yerlerde aydınlık görüntü sağlar.

Explosion Potion (Mor-Pembe): Kullanıldığında 3 saniye içerisinde bir patlama yaratır. Atmak istediğiniz yeri beliren target ile seçmelisiniz.

Softening Potion (Mavi): Artic Ogre isimli yaratıktan çıkan Volcanic Ash isimli eşya ile oluşturulur. Özel dragleat ve bazı derileri yumuşatmak için kullanılır.Bu Yetenek Nasıl Geliştirilir ?

[Strateji] Lesser, Normal poison potion yaparak yeteneğinizi artırabilirsiniz. Bu potionları daha sonra birleştirerek greater yapabilirsiniz.
[Yardımcı Yetenekler]Poisoning, Magery.
« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 02:37:29 Gönderen: Juodas »

 

Bu sayfa 0.125 saniyede 16 sorgu ile oluşturulmuştur