Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları

Gönderen Konu: İnceden deşifrelerim.  (Okunma sayısı 2419 defa)

Çevrimdışı Husamettin

• Hero Member
Ynt: İnceden deşifrelerim.
« Yanıtla #60 : 16 Nisan 2018, 08:25:48 »
adam herkesle vs atmıs beyler kesmıs kendını kanıtlamıs dunyaya adını duyurmus saygılar hurmetler

Çevrimdışı TimeHasCome

• Full Member
  • more much POWER
« Yanıtla #61 : 16 Nisan 2018, 09:31:48 »
Napayım adamı kesmişsiniz aglio dayanamadım ağlama duvarı açıcam bi tane konu herkes orda ağlasın tamam mı hmank bi daha ölünce ağlama

@husam

Benden iyi oynayanlarda var oğlum mesela sensin senle vs atarken guild arkadaslarima dalın şuna ölücem diyordum kralım benim kel kafasını cilaladigim

Çevrimdışı H.

• Jr. Member
  • **
  • Hmank Waerlath.
« Yanıtla #62 : 16 Nisan 2018, 09:40:05 »
Napayım adamı kesmişsiniz aglio dayanamadım ağlama duvarı açıcam bi tane konu herkes orda ağlasın tamam mı hmank bi daha ölünce ağlama

Çok şükür oyun için ağlayacak bir insan değilim. Bugüne kadar birşeyi çok iyi anladım şu oyun içinde oda bana laf atıp, sataşanların bir kuyruk acısı olduğu. :) Timehascome evet doğru düşünmüssün kendine ait bir forum başlığı aç ve orayı kirlet buraları değil. :) Az ileride oynasan hiç fena olmaz. Bak okuma yazman var mı yok mu bilmiyorum fakat ilk post'umu birkez daha oku ve anlamaya çalış. Kendi kuyruk acılarını, forum başlığıma taşıma hadi şimdi az ilerle.

Çevrimdışı TimeHasCome

• Full Member
  • more much POWER
« Yanıtla #63 : 16 Nisan 2018, 09:47:40 »
Bak playboy atıyor sende at
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2018, 10:22:55 Gönderen: TimeHasCome »

Çevrimdışı zippi

• Apprentice
« Yanıtla #64 : 16 Nisan 2018, 11:33:30 »
timehascome kafayı yemişsin.

Çevrimdışı hublot

• Jr. Member
  • **
  • Ebezezuzubebezee
« Yanıtla #65 : 16 Nisan 2018, 21:05:20 »

https://www.youtube.com/watch?v=4KER5bL1Q_g&feature=youtu.be
Sinan kardeşimizin action videosu derlemiş toplamış eline sağlık in bin güzelmiş 😝
[/quote] 2:42 de yanlış tuşa basmış inmiş:) yani bende elimle tık tık yapar ters psikoloji yaparim elimle iniyorum hesabı :) kendi kendini etiket etmiş, komik olmuş
[/quote]

güze tespit

Çevrimdışı TimeHasCome

• Full Member
  • more much POWER
« Yanıtla #66 : 16 Nisan 2018, 23:32:00 »
50 kişi adam kesmek şereftir helal nicomedia kardeşlerime ilerde bende katılıcam biraz öğren oynu senide alalım dediler tamam dedim abilerimle güzel aksiyonlar atıcam bende vurucam artık diğer guildlerin kafalarına helal olsun nicomedia kardeşlerime en sevdiğim guild

Çevrimdışı fenasi

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #67 : 17 Nisan 2018, 18:39:47 »
Sonucta adamlar guild herkesın zevki baska kendın dıyorsun usta bız 3 5 kısı takılırız fazlası bas agrısı sende yoldan gecenleri topla sende baskı kur  :) benıde ole kestıler mavı charlarını kovaladım adamlar pk charlarıyla sote yapmıs komedı guldum gectım :D ama her oluse ss almak oda senın zevkın kımseyı savunmuyorum bu arada o guıldelerı bende sevmem ama oyun sonucta oyna ve eglen

Çevrimiçi zsasz cuiviene

• Apprentice
  • in zsasz we trust.
« Yanıtla #68 : 17 Nisan 2018, 18:55:43 »
2:43’de adamın imleç nerede, attan iniyor. bunu gören yetkili nasıl bir şey yapmıyor hayret verici. adamki özgüvene bakar mısın ya? lamerliğin bile şerefi vardı, onu da hiç ettiler.

Çevrimiçi Nikomedya

• Newbie
  • *
« Yanıtla #69 : 17 Nisan 2018, 19:20:01 »
Pelerinden dolayı inebiliyor her şeyi programa bağlamayın. Oyun bilgisi zayıf olanlar her şeye program der olmuş.
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2018, 19:23:25 Gönderen: Nikomedya »

Çevrimdışı Tesla

• Full Member
« Yanıtla #70 : 17 Nisan 2018, 20:29:11 »
Bende pelerin den dolayı indiğini düşünüyorum.Ön yargıları kaldırmak gerek şahsi fikrim şuan herhangi bir program açılmadığı yönünde.Sadece "kare atlamada" şüphelerim var.

Çevrimdışı KuzeyTekinoğluu

• Jr. Member
  • **
  • Tırnaksız Güney'in biraderi.
« Yanıtla #71 : 17 Nisan 2018, 22:40:47 »
adam tasa tiklamis ata binmis

Çevrimdışı H.

• Jr. Member
  • **
  • Hmank Waerlath.
« Yanıtla #72 : 17 Nisan 2018, 23:42:50 »
Sonucta adamlar guild herkesın zevki baska kendın dıyorsun usta bız 3 5 kısı takılırız fazlası bas agrısı sende yoldan gecenleri topla sende baskı kur  :) benıde ole kestıler mavı charlarını kovaladım adamlar pk charlarıyla sote yapmıs komedı guldum gectım :D ama her oluse ss almak oda senın zevkın kımseyı savunmuyorum bu arada o guıldelerı bende sevmem ama oyun sonucta oyna ve eglen

Her ölüşe değil dostum, kalabalık ölümlere ss alıyorum. ;)

Çevrimdışı Laci

• Full Member
  • Lacivert Biohazard www.twitch.tv/nbluo
    • Twitch Nebula
« Yanıtla #73 : 18 Nisan 2018, 01:34:45 »
Bir önceki sayfadaki timehascome'ın yazdığı yazıyı okuyun bence, uo hayatınız gözünüzün önünden film şeridi gibi geçecek.
Yıllarca şu oyunu niye oynamışım diye kendinizi sorgulayabilirsiniz.

Bir sonraki canlı yayında seni de aramızda yorumcu olarak görmek isteriz timehascome.
Bana pm atman yeterli.

Çevrimdışı H.

• Jr. Member
  • **
  • Hmank Waerlath.
« Yanıtla #74 : 20 Nisan 2018, 21:18:28 »
Bir önceki sayfadaki timehascome'ın yazdığı yazıyı okuyun bence, uo hayatınız gözünüzün önünden film şeridi gibi geçecek.
Yıllarca şu oyunu niye oynamışım diye kendinizi sorgulayabilirsiniz.

Bir sonraki canlı yayında seni de aramızda yorumcu olarak görmek isteriz timehascome.
Bana pm atman yeterli.

Herhangi bir madde kullanmayıp, saçma sapan yazılar üretebiliyorsa, tebrik etmek lazım. :) Millet bunun yakaladığı kafa için binbir türlü madde kullanıyor. Yazık ot-bonzai gençliğine.

Bu sayfa 0.25 saniyede 17 sorgu ile oluşturulmuştur