Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları

Gönderen Konu: Nicomedia Action'dan Kesitler Serisi  (Okunma sayısı 1086 defa)

Çevrimdışı Lions

• Full Member
  • Justwatch and Just Taming
Ynt: Nicomedia Action'dan Kesitler Serisi
« Yanıtla #15 : 03 Nisan 2018, 12:07:07 »
Videoya Baktım , Bana  Zaman kaybı geldi gerçekten Darılmaca yok 50-60 kişi 1-2' kişiyi kovalaması Benide açıkçası sarmadı..Guild+bir guild  oda yetmez bir tane daha, birleşip 60 kişi 2-3kişiye karşı videosu bana göre Boş video...Benim Favori videolarım ise ;  Jady ve Tayfasının videolarıdır  izlerseniz Mutlaka keyif Alırsınız...İkincisi Bizim Sayfamız diye bir Zırlavalık olduğunu hiç sanmıyorum..Yorum istemiyorsanız Eklemezsin Nebula Forum Portalına olur biter :) Bu arada Mistas , mistas deyipde duruyorsunuzda,  yahu bu oyun Ne zaman Mistas'dan İtibaret Olduda Bizim haberimiz olmadı. Herkez Nasıl keyif alıyorsa Oyununa devam eder..Aksiyonu Baltama, yada bir grubun emeğinin ,hakkına  geçme dalgaya alma troll bunlara karşıyım İsmi Hangi Guild Olursa olsun..Herkeze tüm alanda'da Başarılar...

Keyifli günler
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2018, 12:18:08 Gönderen: Lions »

Çevrimdışı Rayleigh Cursed

• Sr. Member
  • Juracule Mihawk'
« Yanıtla #16 : 03 Nisan 2018, 12:10:58 »
Ati iyi güzel hoş demişsin:) lakin bunuda izlemeni tavsiye ederim. Dediğin gibi 50 60 kişi, 1-2 kişiyimi kovalamış bi bakalım

Çevrimdışı Zarardayim

• Jr. Member
  • **
  • Hep Zarar Hep Zarar..
« Yanıtla #17 : 03 Nisan 2018, 12:18:54 »
Valla oyunda en son othersi gördüğümde biz soe ile kapışırken 5 kişi 5k geldiler soe yokulunca 3 dk içinde hepsi yattı ondan sonra altında at 30 luk ref patlatıp geldiler :) 2 gün önceydi sanırım.

Çevrimiçi Walenax

• Hero Member
  • ponçik
« Yanıtla #18 : 03 Nisan 2018, 12:50:57 »
Ömrüm boyunca bunu söleyecegime inanmazdım ama lions'a katılıyorum +1

Çevrimdışı MorbidArda

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #19 : 03 Nisan 2018, 12:52:24 »
Hic degilse sekilin videolardan bi tik iyi cok degil ama bi tik

• Sr. Member
  • Juracule Mihawk'
« Yanıtla #20 : 03 Nisan 2018, 13:47:17 »
@Morbid,

Senin attığın videoyu simdi izlerken, ilk 5. saniyede videoyu kapattım. transparan açık adam peşlediğin için, sorry sorry.

Yada dur dur üzme kendini yalan söylemeyim. dakika 1.50 ye kadar geldim. Canı bir adamı imporla peşleyerek kestiğini görünce kapadım.

Mart ayı actionda baya adam kesmişsiniz bu arada vesselam saygı duyarım  :-\ :-\
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2018, 13:50:24 Gönderen: Rayleigh Cursed »

Çevrimdışı hound

• Full Member
« Yanıtla #21 : 03 Nisan 2018, 14:18:05 »
Videoya Baktım , Bana  Zaman kaybı geldi gerçekten Darılmaca yok 50-60 kişi 1-2' kişiyi kovalaması Benide açıkçası sarmadı..Guild+bir guild  oda yetmez bir tane daha, birleşip 60 kişi 2-3kişiye karşı videosu bana göre Boş video...Benim Favori videolarım ise ;  Jady ve Tayfasının videolarıdır  izlerseniz Mutlaka keyif Alırsınız...İkincisi Bizim Sayfamız diye bir Zırlavalık olduğunu hiç sanmıyorum..Yorum istemiyorsanız Eklemezsin Nebula Forum Portalına olur biter :) Bu arada Mistas , mistas deyipde duruyorsunuzda,  yahu bu oyun Ne zaman Mistas'dan İtibaret Olduda Bizim haberimiz olmadı. Herkez Nasıl keyif alıyorsa Oyununa devam eder..Aksiyonu Baltama, yada bir grubun emeğinin ,hakkına  geçme dalgaya alma troll bunlara karşıyım İsmi Hangi Guild Olursa olsun..Herkeze tüm alanda'da Başarılar...

Keyifli günler
kale onu invis videosu mu atalim, esit sayida kapismalarimiz mistas ve action videolarinda mevcut oraya bakiniz.

Çevrimdışı MorbidArda

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #22 : 03 Nisan 2018, 14:27:01 »
Rayleigh sayfaya ilk attigin videoda trinsicde aldiginiz sahnede adama vurmayi birak ayni ekrana girmemissin atmissin kusra bakma bro hamzonunda dedigi gibi bosuna video mideo cekmeyin sizi kimse hatirlamaz vasfiniz yok bireysel seylerle gelin 45kisi adam kovalayip iyi oyuncuymus gibi buraya atmayin

Su nicomedia olarak attiginiz videolardan bana birtanesini sec bul en eglenceli guzel vb vb diye izlemeye deger buraya koy playerlara birak yorumu elestiriyi hadi bekliyorum

Bu arada transparan neden acik diyorsan 3:22deki tuzagi o hafta iki kere yememden dolayi oyle takiliyordum ve onun sayesinde orda olmedik transparani kapali olan adam oldu neyse
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2018, 14:33:51 Gönderen: MorbidArda »

• Sr. Member
  • Juracule Mihawk'
« Yanıtla #23 : 03 Nisan 2018, 15:07:42 »
Hatırlarsın hatırlarsın sen millete bakma :))

Çevrimiçi Cronik

• Full Member
« Yanıtla #24 : 03 Nisan 2018, 15:20:22 »
İngilizcede büyük İ harfi yok bu arada beyler.

Tamam tamam kızmayın olur öyle şeyler arada. (:

Not:Videonun her türlüsüne varım, daha çok videolar olsun izleyelim.

« Son Düzenleme: 03 Nisan 2018, 15:23:46 Gönderen: Cronik »

Çevrimdışı Ram

• Jr. Member
  • **
  • bjarnsson & bjarnsson
« Yanıtla #25 : 03 Nisan 2018, 19:35:02 »
Güzel video elinize sağlık. Yanlız nicomedia 5 adlı videoyu izlerken aklıma istemsiz şekilde gelen şu oldu " sürüden ayrılanı kurt kapar"  :) istemli olarak mı istemsiz olarak mı yapıyorsun bilmiyorum fakat kesinlikle grubundan ayrılmıyorsun. Eğerki daldığınız adam uzaklaşırsa geri dönüp gruba dahil oluyosun kesinlikle saldırıya devam etmiyorsun. Videoda ilginç gelsede mantıksal olarak ekipte adam azalmamasını sağlamak için çok mantıklı hareket. Tam Takım oyunu olmuş bu video.

Çevrimdışı hound

• Full Member
« Yanıtla #26 : 03 Nisan 2018, 19:39:12 »
@ram

genelde teke dusurup tuzak atiyorlar, o yuzden takim halinde hareket etmek en mantiklisi.

Çevrimdışı Phyl

• Sr. Member
« Yanıtla #27 : 03 Nisan 2018, 19:42:37 »
@ram

genelde teke dusurup tuzak atiyorlar,

SEVERİM.

Çevrimdışı hound

• Full Member
« Yanıtla #28 : 03 Nisan 2018, 20:26:22 »
biliriz  :D

Çevrimdışı Zarardayim

• Jr. Member
  • **
  • Hep Zarar Hep Zarar..
« Yanıtla #29 : 03 Nisan 2018, 21:09:22 »
Grup olarak loot öncelikli oynamiyoruz tüm videolarda dikkat edersen karşı taraf kalabalıksa cesedi kesip başka targeta dönüyoruz. Biz alsiyona çoktığımızda belli başlı bizi takip eden maviler bile var sayenizde şunları şunları lootladım diye :)

Bu sayfa 0.172 saniyede 17 sorgu ile oluşturulmuştur