Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları

Gönderen Konu: Nicomedia Action'dan Kesitler Serisi  (Okunma sayısı 1555 defa)

Çevrimdışı Rayleigh Cursed

• Sr. Member
  • Juracule Mihawk'
Nicomedia Action'dan Kesitler Serisi
« : 03 Nisan 2018, 09:17:29 »
Hem Nicomedia guildinin olsun hemde Nebulanın yüksek seviyedeki actionunu seriler şeklinde video'ya çekmeye karar verdim.

Bu kanal başlığı altında videolar yüklenecektir. İlk 5 serisini izlemek için linke tıklayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/channel/UCN2bcZSCUlmH79V0IUkNRPw

Serinin son videosu;

Bu arada sizlerden ricam tartışmaya yönelik post yazmamanız, şimdiden anlayışınız için teşekkürler.

Çevrimdışı Bourrasque

• Sr. Member
  • The Ötekiler
Ynt: Nicomedia Action'dan Kesitler Serisi
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2018, 10:07:12 »
Videolar güzel elinize sağlık. Gördüğüm en iyi 70vs1 kapışmalarının derlemesi başarılarınızın devamını dilerim iyi oyunlar.

Çevrimdışı Nikomedya

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2018, 10:44:45 »
Eşit sayıda vs kapışmalarını izlemek için genel konular/mistas videoları başlığına girebilirsiniz, teşekkürler.

Çevrimdışı beysim

• Jr. Member
  • **
  • Alkoch-Moskvich
« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2018, 10:45:19 »
@others adamı
Senelerce bu sunucuda oynamışsınız. Burasının ayrılmaz loncası olmuşsunuz. Yetkili kadro olsun oyunculardan olsun  saygı duyulansınız. Anladık. Ama bu durum size oyuna girmeden forumda trolluk yapma hakkını vermemeli. Bilmem kaç senedir nebula oynamışsınız ve bu size pek birşey katmamış. Sadece dalga geçmek konu dağıtmak laf atıp kaçmak işiniz. Unutmayın ki o kadar sene içinde başka sunucularda oynayanlar vardı. Nebulaya geldiğimizden itibaren genel olarak trolluk dalga dümen işiniz. Oyunda icraatınız yok. Bu sunucuda çoğu lonca ile tartıştık ettik. Sizin gibisi yok gerçekten. Diğer arkadaşlarla oyunda dövüşüyoruz. Ya sizler neredesiniz? Biriniz ölünce parti atar namınız yürümeyecek der biriniz 70v1 der. Vs çağırırız mistas mostas mistis diye trolluk yaparsınız. Others somut birşey var mı elinizde forum hesaplarından başka?
Diğer loncalarla o kadar tartıştım ettim her zaman saygı gösteririm. Oyunda olsun burda olsun argo, küfür etmemişimdir. Ama size karşı banlanmaktan korkmadan ağzımı bozabilirim. İnsanların sabırlarıyla oynamayın.

Çevrimdışı Tiefschwarz

• Jr. Member
  • **
  • TEKNOO!
« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2018, 11:05:00 »
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2018, 11:22:10 Gönderen: Tiefschwarz »

Çevrimdışı Golyad Aquilla

• Jr. Member
  • **
  • The Others !!!
« Yanıtla #5 : 03 Nisan 2018, 11:21:21 »
Oyunda olsun burda olsun argo, küfür etmemişimdir. Ama size karşı banlanmaktan korkmadan ağzımı bozabilirim. İnsanların sabırlarıyla oynamayın.

Bir laf var bildin mi ?

Kızdıysan buza koyalım...

İşinize bakın "Herkesin Oyun Tarzına Kimse Karışamaz."  ;D 8)

Çevrimdışı Tajo

• Sr. Member
  • Tajomsu Aquilla - Oth
« Yanıtla #6 : 03 Nisan 2018, 11:25:45 »
size karşı banlanmaktan korkmadan ağzımı bozabilirim

haydi bekliyoruz.

• Sr. Member
  • Juracule Mihawk'
« Yanıtla #7 : 03 Nisan 2018, 11:33:34 »
Saygısızlar kendini belli etti. Emreyle aynı guildde olduğunuza şaşırıyorum. Neyse en başta da belirttiğim gibi lütfen kirletmeyin postu. Laf sokunca yada sokmaya çalıştığınızda mutlumu oluyosunuz bilmiyorum ama bana göre gülünç oluyosunuz. Hadi bu kadar yazdığınız yeter kendi başlığınıza gidip mostos mostos yazmaya devam edin.

Lütfen konuyu uzatmayın birde. Bakalım ne kadar yüzünüz, gururunuz var. İnsan gibi sizden bişey rica eden birisine neler cevap vericeksiniz merak ettim.

Çevrimdışı Kesh

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 03 Nisan 2018, 11:36:08 »
Atsiz vs atan varsa bende bekliyorum. nokta

Çevrimdışı Savior

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 03 Nisan 2018, 11:42:55 »
o zaman çekirdek  ;D

Çevrimdışı Tajo

• Sr. Member
  • Tajomsu Aquilla - Oth
« Yanıtla #10 : 03 Nisan 2018, 11:43:15 »
@ray

İnsan gibi rica edene insan gibi cevap veririz. Hiç bir zaman aksini yapacak insanlar olmadık merak etme. Ama bize sallayan biri olunca cevap veriliyor malesef.

• Sr. Member
  • Juracule Mihawk'
« Yanıtla #11 : 03 Nisan 2018, 11:46:20 »
Tajo

Anlayışın için sağol, teşekkürler. Ben bu konuyu açtığımda size sallamadığımı bildirmek isterim ama, bunuda siz bilin lütfen

Çevrimdışı Secqo

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 03 Nisan 2018, 11:49:16 »
@ray

yürekyemiş birisini görünce dayanamadık geldik acaba neler söyleyebilecek diye.  Ayrıca saygısızın kim olduğu açık şekilde belli. Korkmadan ağzımı bozabilirim yani size açık açık sövebilirim diyen saygısızdır. Ricanı kırmayıp burdan uzaklaşıyorum. Efendi olana bizde efendiyizdir.

• Sr. Member
  • Juracule Mihawk'
« Yanıtla #13 : 03 Nisan 2018, 11:57:53 »
Secqo

Bu konuyu açtığımda ilk yazdığım şey;

Bu arada sizlerden ricam tartışmaya yönelik post yazmamanız, şimdiden anlayışınız için teşekkürler.

Ama sonraki ilk yoruma bakmanı isterim. Bourrasque adlı arkadaş eğer sizin guildden ise eğer bu konuda haklıyız. Beysimin isyanı haklı bunun farkına varmanı isterim. Konununda daha uzamasını istemiyorum. Anlayışınız için sağol

Çevrimdışı beysim

• Jr. Member
  • **
  • Alkoch-Moskvich
« Yanıtla #14 : 03 Nisan 2018, 11:58:07 »
O kadar cümleden sadece saygısızlık olayını çıkarmışsınız. Gelip laf atan başkası galiba. Çok saygılı tajo. Siz yazmassanız biz foruma bile girmeyiz

Bu sayfa 0.218 saniyede 17 sorgu ile oluşturulmuştur