Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları

Gönderen Konu: Have fun mate  (Okunma sayısı 2318 defa)

Çevrimiçi Lonzo

• Sr. Member
  • Bebeksi
Ynt: Have fun mate
« Yanıtla #15 : 04 Mart 2018, 06:47:42 »
hasooo  :D :D :D :D

Çevrimdışı MorbidArda

• Full Member
« Yanıtla #16 : 04 Mart 2018, 20:57:56 »
Elimde dun geceden cok guzel karelerin var alem oyuncu gorsun birdahakine sen iste, tuzak disinda adam kesemeyen 10+ bile is yapmayan bos beles topluluk

Çevrimdışı haso37

• Full Member
  • Gaffurr Kafa Atar
« Yanıtla #17 : 04 Mart 2018, 23:42:22 »
Abinin akşam bineği açlıktan tameden çıktı neden ilgilenmiyorsunuz adamın binekleriyle sizin sayenizde öldü adam bu arada abin tek acti atıyor sizi adam yerine koymuyor sanırım artık. Konumuza gelirsek ciddiye almak isterdim yazdıklarını ama haplanarak buralarda gezdiğin için pek cevap vermek istemiyorum hem zamanım boşa gitmesin beynin almaz belki video ve foto çekmek istersen sana özel ayarlama yaparız mağlum kal ort ol ol bir yere kadar popü kasamazsın o şekilde

Çevrimdışı MorbidArda

• Full Member
« Yanıtla #18 : 04 Mart 2018, 23:52:28 »
Sizin gibi asosyal internet cafe cocuklari degiliz hayatimiz var disarida gece giriyoruz 12-1 arasi item kasmiyoruz bisi yapmiyoruz action atiyoruz maksat zevk binek tameden cikmasa kesemiceginizi zaten biliyorsunuzdur(sote haric) 1 aydir nebulalisiniz 15kisi usjux ata ata biyere vardiginizi saniyorsunuz
« Son Düzenleme: 05 Mart 2018, 00:12:30 Gönderen: MorbidArda »

Çevrimiçi Lonzo

• Sr. Member
  • Bebeksi
« Yanıtla #19 : 04 Mart 2018, 23:57:35 »
Morbid video başarısız, özür dile affedelim bro

Çevrimdışı MorbidArda

• Full Member
« Yanıtla #20 : 05 Mart 2018, 00:00:31 »
videonun aciklamasinda yada buraya atarken bestim en iyiyim otarz bi atiflarda bulunmadim eglence icin cekilmistir dedim cok iyiyseniz gelin yapalim mistas veya cekin super bi video agzimizi acik birakin diger turlu artik bu baslik altinda havlamayin

Çevrimiçi Lonzo

• Sr. Member
  • Bebeksi
« Yanıtla #21 : 05 Mart 2018, 00:01:47 »
Kardeş başarısız olmuş dedik özür dile bitsin niye uzatıyon  ???

Takılıyorum bu arada sinirlenme  :P
« Son Düzenleme: 05 Mart 2018, 00:20:51 Gönderen: Lonzo »

Çevrimdışı haso37

• Full Member
  • Gaffurr Kafa Atar
« Yanıtla #22 : 05 Mart 2018, 00:31:52 »
Bundan dolayı diyorum işte haplanarak geliyorsun buraya asılsız şeyler yazıp gidiyorsun lale dün fotomu çektiğin car magemi ? üstünde blood set altında fresian var 2 3 haftadır serverdayım sabit olarak 1 ay olmadı daha şu yazdıklarını gelip buraya bir Soe yada From yazmıyor actionda yanımız da yancılık yapan biri yazıyor işin komik tarafı. Emek harcamışsın burada gelip bunun olumlu yada olumsuz eleştirileri olacak sen olumsuz eleştiriyi kaldıramıyorsan yol yakınken bırak yada hap almayı bırak.
şarkıyı biraz daha kıssaydın hiç duymasaydık =)) ilk'e göre güzel olmuş eline sağlık.
abin bile burada ima da bulunmuş beynin almıyormu ?

Çevrimdışı Kesh

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #23 : 05 Mart 2018, 05:29:10 »
3 haftalık oyuncuya göre çok konuşuyosun be kardeşim. Beğenmiyosan eleştirir geçersin. Çekme etme diyemessin kimseye. Troller çok yaşamıyo bu forumda haberin olsun . Ha şunuda söyliyim madem yenisin öğren bilmiyosundur, Bu sunucuda yancılık ve birleşmeye yatkın 3 4 guild var o saydığın 2 guildde onların içinde zaten Öğreneceksin zamanla. Sana tavsiyem az çene yap oyununuz kalitesiz zaten 5k mage oynuyorsunuz bari forumda düzgün takılın  ;)
« Son Düzenleme: 05 Mart 2018, 05:31:46 Gönderen: Kesh »

Çevrimdışı haso37

• Full Member
  • Gaffurr Kafa Atar
« Yanıtla #24 : 05 Mart 2018, 10:10:17 »
Bende diyordum şimdi buraya Soe ve From yazdım diğer loncadaki arkadaşlar içerlenip gelecekler keşke içimdeki sesi dinleseymişim yazmasaymışım.  3 haftadır sabit oynuyorum nebula da uzun yıllar oynadım öncesinde. Beğenmedim eleştirdim arkadaşın eleştiriyi kaldıramadı buraya getirdi. Başka foruma geçeriz o zaman . Yeni değilim. Exp bineğini kesmiştiniz sanırım kalın köprüde videosu vardı yani yancılık ve birleşme sizde normal olan bir şey diğer loncalara takılmanı anlayamıyorum . Bana tavsiye verebilecek biri olduğunu o kuş beyinli kafana kim soktu ? 5k ile sizi kesebildiğimiz için bir problem göremiyorum kesemezsek diğer yollara başvururuz.. Forumlarda adamına göre genelde atıp tutan boş yapan insanlara üsten bakanlara böyle. ayıkıyonmu ?

Çevrimdışı hamzo

• Full Member
« Yanıtla #25 : 05 Mart 2018, 12:01:09 »
Bende diyordum şimdi buraya Soe ve From yazdım diğer loncadaki arkadaşlar içerlenip gelecekler keşke içimdeki sesi dinleseymişim yazmasaymışım.  3 haftadır sabit oynuyorum nebula da uzun yıllar oynadım öncesinde. Beğenmedim eleştirdim arkadaşın eleştiriyi kaldıramadı buraya getirdi. Başka foruma geçeriz o zaman . Yeni değilim. Exp bineğini kesmiştiniz sanırım kalın köprüde videosu vardı yani yancılık ve birleşme sizde normal olan bir şey diğer loncalara takılmanı anlayamıyorum . Bana tavsiye verebilecek biri olduğunu o kuş beyinli kafana kim soktu ? 5k ile sizi kesebildiğimiz için bir problem göremiyorum kesemezsek diğer yollara başvururuz.. Forumlarda adamına göre genelde atıp tutan boş yapan insanlara üsten bakanlara böyle. ayıkıyonmu ?
nick ne oyunda

Çevrimdışı Galatasaray

• Jr. Member
  • **
  • Torbacı GALATASARAY😎
« Yanıtla #26 : 05 Mart 2018, 12:54:58 »
nick ne oyunda
???

Çevrimdışı Tesla

• Full Member
« Yanıtla #27 : 05 Mart 2018, 13:14:59 »
beklenen oldu uyuyan ejderha uyandı ;D

bu arada video eğlenceli keyifli devamı gelir umarım.aksiyon vs videoları her zaman keyif verir.

Çevrimdışı Bjergsen

• Hero Member
  • Valorfall
« Yanıtla #28 : 05 Mart 2018, 13:26:59 »
eskiden bende forumda böyle kavga ederdim.

Çevrimdışı 3ajxbs

• Full Member
  • Senseii - Rampage
« Yanıtla #29 : 05 Mart 2018, 13:29:47 »
adam video paylaşmış ekur olma değil zevk işi beğenmeyen yorum yapmasın eline sağlık genç güzel olmuş...

başarılar...

Bu sayfa 0.234 saniyede 17 sorgu ile oluşturulmuştur