Yukarı Facebook Twitter Aşağı
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Nebula UO Forumları

Gönderen Konu: Eski oyuncular buraya ( -2004 )  (Okunma sayısı 13589 defa)

Çevrimdışı Exael

• Hero Member
Ynt: Eski oyuncular buraya ( -2004 )
« Yanıtla #30 : 10 Mayıs 2017, 08:36:05 »
2001 senesinde bilgisayara telefon kablosu bağlayarak internete girdiğimiz dönemlerde, bir gün kendimi nasıl kaptırmışsam artık babamın nöbetçi olmasına rağmen, sürekli telefonun meşgul çalmasından korkarak, çocukların başına bir şey geldi diyerek eve koştur koştur gelipte bizi bilgisayar başında Nebula oynarken yakaladığında yediğim paparayı hiç unutmam  :'(

Çevrimdışı Curvanord_Bro

• Jr. Member
  • **
  • akıLLı oL
« Yanıtla #31 : 10 Mayıs 2017, 09:32:18 »
biz hep okuldan kaçıp giderdik devamsizlik olurdu 50-60gün.sonra rapor alıp devamsızlıkları düşürcez diye uraşırdık.yusuf nerdesin olm senin resmini gördüm sanki biyerlerde :)

Çevrimdışı barulla72

• Apprentice
« Yanıtla #32 : 17 Mayıs 2017, 02:00:07 »
145 146lar, lag denilince akla gelenler, üstüne bakınca fishingi kasmak, bs saymıyorum.. Servera girebilmek için uğraşlar, girince disconnect olmamak için edilen dualar vs vs.. Emekti ultima gerçek anlamda, birçok isim var anılabilecek..

Çevrimdışı Savior

• Hero Member
« Yanıtla #33 : 17 Mayıs 2017, 10:19:11 »
Girmek apayrı bir dertti okuldan çıkınca kafeye gider makromuzun oldugu bilgisayarın boşalmasını bekler sonra oturur 1-2 saat oyuna giremeyip bedavadan hesap ödeyip eve dönerdik :) ahuahahahau ulan ne günlerdi be uo ya ayırdıgımız vakiti ilime ve bilime ayırsaydık şuan dünya daha güzel bi yerdi :)

Çevrimdışı Ego

• Full Member
  • TOTENKOPF & KARŞIYAKA
« Yanıtla #34 : 02 Haziran 2017, 01:16:07 »
56k modemin bağlanma sesi kulaklarımda yankılanıyor  :) Ne günler geçti bea ;D

Çevrimdışı XuXing Aquilla

• Newbie
  • *
  • [ The Others ]
« Yanıtla #35 : 21 Haziran 2017, 18:01:14 »
Bu oyunun güzel yani; çok sağlam dostluklar edinmem oldu.

Çevrimdışı Livax

• Apprentice
« Yanıtla #36 : 19 Temmuz 2017, 04:41:26 »
internet cafelerde oyuna girerken alınan w7f hatası, saatler süren login denemeleri, internet paketi bitince 146 dan girmeler, 250 milyon lira telefon fatura sonrası babamdan yediğim efsane dayak, vendor tame bugu, injection felaketi..
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2017, 04:50:04 Gönderen: Livax »

Çevrimdışı kataman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #37 : 28 Ağustos 2017, 18:26:06 »
15 Yıl aradan sonra geri döndüm. :)  Sanane ve Nebula'da Metalon'dan "Felix Farbright" olarak bilinirim. İlk blessed Phonex Set sahibi oyunculardan biriydim :d

Şimdilik craft takılıyorum. Reflekslerimin durumuna göre ileride action yapabilirim.

P.s :  Özlemişiz oyunu.

Çevrimdışı hathoranubis

• Apprentice
  • Elite Cavarly Archer
« Yanıtla #38 : 28 Ağustos 2017, 23:47:59 »
Bucs actioni dmeisken O zamanlar sultans of bucs vardi. İsmen tanimasam da cok  kaliteli action atan arkadaslardi kendileri

Çevrimdışı abra

• Jr. Member
  • **
  • Rtrd Andril
« Yanıtla #39 : 29 Ağustos 2017, 08:21:09 »
felix, phoenix, blessed bs, nujelm mezar heheh

Çevrimdışı kataman

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #40 : 29 Ağustos 2017, 16:28:44 »
felix, phoenix, blessed bs, nujelm mezar heheh

Güzel günlerdi :)  Res olduktan sonra robeyi kesip bandaj basıp adam kestiğimi hatırlarım asdsadas

Çevrimdışı Carlos Mineatürk

• Hero Member
  • 1969-2018 (Amca) Master Craft
« Yanıtla #41 : 30 Ağustos 2017, 21:10:47 »
yıl 1999 sonu oyun NEBULA, herkez cafede bir koşuşturma heyecan içerisinde, hayırdır ne oluyor böyle dediğimde abi yeni bir online oyuna başladık ortam muhteşem dediler, bende o dönemde yeni çıkan Mex Peine yi oynuyorum, derken ucundan başladık karakteri açtık, hiç bir şehri bilmiyorum dolaş Allah dolaş büyü kitabı nedir bilmiyoruz runebook nedir bilmiyoruz,
Oyunu bilen bir arkadaş aldı beni Brit rescinin yanındaki kateden beni geçirerek bir alana heldik, abi buradaki dumylere vurarak str dex kasacaksın dedi, günlerce vur Allah vur, str ve dex halloldu haydi skill kasmaya, belli bir seviyeye gelince brit küçük bankanın ilerisindeki meydanda bulunun koç kafalılıarı kesmek için verilen mücadele içinden +3 silah çıkardı herkez birbirine girerdi kapmak için.
Platemal setle büyü atabiliyorduk ilerleyen zamanda bu durum değişti,
Adada pazar alanı vardı, GM Sanrey pazar alanuındaki vendor evleri ile ilgilenird, save zone bölge idi kimse birbirine dalamazdı,
Tek kişi guild taşı alıp herhangi bir eve guild kuruluyordu, tüm evlerden bank yazınca banka açılıyordu,
evlerin kalelerin içinden kal ort por olabiliyorduk tüm bunlar değişti yenilendi,
Ahırlardaki npc vendorlardan bol bol ayı alıp madenlerde maden kazardık veçantamızda ağırlık yapmazlardı, madenleri bastıklarında tek seferde 15 ayı çıkardığımı bilirim, adım ayıcı Carlos a çıkmıştı :)
Minoc madenler GZ içi idi ilk skill kasarken çok rahat ederdik
Elven bow yapmak için bowcrfat ve mage yeterli idi,
2001 den sonra yenilikler değişiklikler başlamış oldu. İşten çıkmadan önce cafeyi arayarak geleceğim saati verip yerimi ayırtırdım.
Güzel günlerdi  :D :D :D

Çevrimdışı derivative40

• Full Member
« Yanıtla #42 : 31 Ağustos 2017, 04:05:08 »
Minoc atçıdan 300 gp ye grizzly bear alırdık atçının yukarda ogreler vardı ayıyla ogreleri keser para kasardık. Plate maille büyü atılıyodu makro yapmayı bilen yoktu. Bırak makroyu mage kasmayı bilen yoktu. Tp yoktu silah özelliklerinin hiçbiri yoktu. Sonraları servera 300 kişi limiti geldi sabahın köründe kalkar cafenin açılmasını beklerdik. Durumlar böyleydi fakat o yokluğa rağmen kimse reg lootlamazdı. Şimdi ki gibi millet birbirine kıllık yapma peşinde değildi. Sie ezik lafları çok meşhurdu o zamanlar :). Action genelde bucs minoc maden, brit mezarda dönerdi. Sonra speed dönemleri başladı. Speed açan kraldı. Derken kablo net, sonrasında adsl derken bugünlere geldik

Çevrimdışı unholy

• Hero Member
« Yanıtla #43 : 31 Ağustos 2017, 15:12:23 »
hele o unholy efsanesi yok mu unholy efsanesi hey gidi hey snnden sonra yabancı server ordan nebulaya bir girdi pir girdi. minoctan yola çıktığını duyan brittekiler kaçarken ağaçlara çarpmaktan ölürlerdi. breh breh ne oyuncuydu be.

Çevrimdışı Yelloz

• Full Member
  • la vida no vale nada
« Yanıtla #44 : 31 Ağustos 2017, 17:54:26 »
Minoc atçıdan 300 gp ye grizzly bear alırdık atçının yukarda ogreler vardı ayıyla ogreleri keser para kasardık. Plate maille büyü atılıyodu makro yapmayı bilen yoktu. Bırak makroyu mage kasmayı bilen yoktu. Tp yoktu silah özelliklerinin hiçbiri yoktu. Sonraları servera 300 kişi limiti geldi sabahın köründe kalkar cafenin açılmasını beklerdik. Durumlar böyleydi fakat o yokluğa rağmen kimse reg lootlamazdı. Şimdi ki gibi millet birbirine kıllık yapma peşinde değildi. Sie ezik lafları çok meşhurdu o zamanlar :). Action genelde bucs minoc maden, brit mezarda dönerdi. Sonra speed dönemleri başladı. Speed açan kraldı. Derken kablo net, sonrasında adsl derken bugünlere geldik
"Şirinler" opening gibi anlatşmış tebrikler

Bu sayfa 0.218 saniyede 18 sorgu ile oluşturulmuştur